2

@NeroTFP 100% racji
Tu nie ma o czym dyskutować.

0

@LuisSalvano który zawodnik niby wygląda jak naszprycowany?
Efekt ciężkiej pracy i dobrych trenerów, dietetyków itp.
Busi to szczypior i tyle. Zawodnik obecnie na beniaminka LL.
Ja przestałem wierzyć w rewolucję po przeczytaniu że zostają ci sami kapitanowie.

2

Siema, siema. Witam po urlopie wypoczynkowym od LR :)
Trochę dymów mnie opuściło, ale na pewno LR da radę :)

2

Dymy dymy dymy part 2

1

@Chakalaka a z kim się będę o politykę kłócił?

1

@Hubso a co cię to interesuje co wydawał? Może tak mu łatwiej. Może jakiś początkujący i mu ciężko? Albo dźwigał ogromne ciężary?
Każdy ćwiczy jak chce.
Dla mnie żałośni są pseudopakerzy w rękawiczkach i pasach. Ale to ich sprawa i nic mi do tego.

8

@justfootball jak kolega wyżej. Nie przeszkadzaja mi ci ludzie, każdy jest inny. Ale jak widzę protesty i afiszowanie się z tym jakby to było coś cudownego, oraz wmawianie wszystkim ze tak ma być, to mnie już delikatnie ściska.

Czy my robimy jakieś marsze z tego powodu że nasza druga połówka jest płci przeciwnej?

0

@Janas11224 ehh, można to akceptować, np Sex Education jest całkiem przyjemnym serialem, ale to narzucanie jest żałosne. To się dobrze nie skończy, bo ludzie w końcu będą mieli tego dosyć.

0

@Majkel34 wódeczka na zabawach najlepiej wjezdza z Zenkiem jako wokalistą :)

3

@IronSanHybrid wow, jestem pod wrażeniem jakie ta strona ma zasięgi.
Ciekawe jaki jest drugi klub na liście. Może kolejna strona Barcy? :D

2

@IronSanHybrid aż mi za nią wstyd jak to oglądam.

0

@PatrickoBarca warto, warto. Choćby ze względu na tryb my team, gdzie kierujemy i rozwijamy własny zespół.

1

@Comentateiro ewidentnie poszedł jakiś zastrzyk :)
Teraz jego cel to 50.

0

@Comentateiro ale ty wczoraj pisałeś o nim jako o legendzie tej strony. Bardziej o to mi chodzi :)

1

@Comentateiro legend? Legendy czego? Jakiejś strony w internecie?

2

@barcelonaLM my żeśmy powywracali ławki i wybiegli z klasy, trafiło na yt, ale dzień później mieliśmy rozmowę z policją :D
Stare czasy.

3

@norbi77 i te spodnie....

41

@MrShakira nie, ale odbijałem zakładników z takiej platformy w Call of Duty Modern Warfare. Liczy się? :P

0

@PerpetuousDreamer osiągały prawie 18k obrotów. Moment był mały bo korbowod i jego wykrobienie było małe w stosunku do silników niskoobrotowych.
Ja nie mówię że moment nie jest ważny, ale kolega napisał że jedzie się momentem, a to zdanie jest kompletnie oderwane od rzeczywistości.
W,, szybkości,, auta najważniejsza jest moc.

4

@FC1899Barca niech sobie protestują w parku :D

0

@Statistics silniki wolnossace w F1 np 2.4 V8 miały ok 750KM i tylko 300NM.
Oczywiście że moment obrotowy jest ważny, ale jego wartość nie.
Do tego wszystkiego dochodzą przełożenia.

1

@bleble123 pierwsze słyszę ze auto jedzie momentem.
Czyli ciężarówka jest pociskiem bo ma multum momentu?
Moment obrotowy liczy się przede wszystkim w tym ile auto będzie w stanie czegoś uciągnąć.
Ja widzę że wiele osób myli moment obrotowy z wciskaniem w fotel w turbodoładowanych autach.

@MSN1998 a co do tego czipa. Możesz sobie podnieść moc, dla silnika nie będzie to żaden problem, 1.9 bardzo dobry dieselek. Jednak zastanów się czy warto pchać pieniądze w 30 KM.
Na pewno autko ci troszkę mniej spali, ale w dłuższej perspektywie po prostu rozglądaj się za czymś mocniejszym, jeśli uważasz że masz za słabe auto.

3

@Cwaniak4 kopiuj wklej dostał karę, no i Ojciec Chrzestny, który hańbi tą nazwę.

3

@MESSIah16 Stoch jest lepszym skoczkiem na przestrzeni całej kariery, a przecież jeszcze ma parę lat.
Natomiast od Adama wszystko się zaczęło, i on dał Polakom miłość do skoków.
Dlatego Adam>Kamil. Mimo wszystko

5

@IronSanHybrid a taki tam typek latał po nocy z kumplami autkiem i baba mu celowo wyszła na pasach przed maskę. A że jechał zawrotne 40 km/h to nie miał kiedy wyhamowac.

1

@don'T.R.I.P.e ja czytam artykuły, nie wszystkie ale robię to tak samo często jak kiedyś.

2

@semafor tej semafor, zapal zielone światło, bo pociągi przez ciebie stoją :)

0



Właśnie odkryłem nową piosenkę!

4

@Chakalaka rzadko to tobie przyznaje, ale zaorales teraz z tą szkołą :)

0

A potem się dziwić ze Messi chciał odejść. Jak czyta te dymy to co się dziwić. Tak samo nikt normalny nie chce teraz do nas przyjść. Wszystko przez te dymy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?