2

Luuk oddawaj 50 PLN :D

0

Prawie 70 minuta i bez zmian..

0

@Fabik87 Aa no pominąłem :D

0

Co to pasowanie na ucznia? :D

0

Zero zaangażowania w tym meczu.

1

A jeszcze druga połowa nas czeka Panowie i Panie.

4

To było tragiczne 45 minut, jak najszybciej zapomnieć.

1

Abde jak skacze i pokazuje sędziemu jak było hah :D

2

R.I.P. moje 50 PLN :DD

2



Dać im tak Wszystkim w przerwie, może się ockną :D

2

Cały zespół gra wujowo, nie tylko Abde i Dest :P

0

Dest i Abde pała, do kąta.

0

Obudzą się w 80 minucie i będzie seria 50 wrzutek.

0

@Messibestplayerintheworld Ale tu nic dziś nie widać chęci.

3

Czuję się jakbym oglądał mecz drugiej ligi a nie Barcelony, niech się ogarną.

0

Czemu dziś nie potrafimy pograć tego co z Realem? Zawsze tak jest że po dobrym występie wszystko się zmienia.

2

Wieje troszkę nudą póki co.

1

Szybka wrzuta i Luuk z golem tak to widzę :D

1

@GeneralXavi @3.10 :) Więc jest OK :P

1

@GeneralXavi To tylko tak rekreacyjnie :D

4

Dobra poszło za 50 PLN bramka Luuka :D Vamoss Barca po wygraną!

6

Na flashscore jest że Dembele został "wyłączony" :D Biedak już nie zagra na konsoli :P

4

Goooooool Elche :D

1

Elegancko, kara musi być. Ileż można tolerować te jego wybryki.

0

@Bobo25 To wcale się nie dziwię, takie coś pozostaje w głowie.

0

@Bobo25 Może nie będzie tak źle :) Bałeś się klaunów? :)

1

@Kamilos84 Tak pamiętam kiedyś pisałeś, śmieje tylko :) Co już ludzie nie wymyślą :D

0

@Criss18Barca Może jeszcze na zaciągniętym ręcznym jedzie.

1

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?