7

@Gaz Nie dla powrotu, tak dla godnego pożegnania.

5

Gdyby mi w wieku 34 lat płacono taką kasę, osiągnąłem już w klubowej piłce wszystko, grałbym w tak słabym klubie, to też miałbym wywalone na wszystko już :)

1

@IronSanHybrid Ja cieszę się że zaczęło się coś nowego w naszym ukochanym klubie, kiedyś i tak by to nastąpiło :)

5

Real kolejny raz pokazał wielki mental, mają to coś w ważnych spotkaniach i w beznadziejnych sytuacjach.

3

Swoją drogą ciekawe co Leo dałby aby teraz grać sobie w Barcelonie z Xavim jako trenerem.

2

Messi był skazany tylko na Barcelonę całą karierę, widać to teraz doskonale. Szybko jego przygoda z LM się zakończyła. Wielki projekt PSG :)

1

Jak widać najlepszy atak jest tylko na papierze, a papier nie gra :)

0

@PaPo Jak można tak sfrajerzyć mecz :)

4

Teraz będą zaczynały się newsy o powrocie Leo do Barcy w lecie na 100% :D

9

Coś czuję że Messi po tym sezonie jeszcze wyfrunie od nich :D

3

Real to ma jednak mentala, w sumie dobrze że PSG odpada, choć liczyłem na Real :)

0

Przecież oni go tam połamią :D Ale niech idzie, dla nas dobrze :)

39

Za Valverde, Setiena, Koemana, to można było pomarzyć o takiej atmosferze w szatni i po meczu jaka jest za Xaviego :) Niesamowicie Generał to ogarnia :)

0

Zara się tam pobiją :D

6

Taaaaaaaaaak! Mamy to! VeB! :)

6

Brawo MATS!!!!!!

0

Ktoś tu postawił 200 PLN na naszych, graty :D

2

Ale przypierdzielił :D

0

Trzymać to teraz :D

0

Mamy to :D Karniak.

0

Alves haha co za dośrodkowanie :D

1

Depay i Adama, dobre zmiany.

2

Co oni z tymi kartkami dziś.

0

@marcin62 Raczej tak, brakuje 5 rogów, 5 dych w kosz :D

25

Dawać już Adame za Dembele.

0

4 rożne przez 70 minut gry, co za żenada :D

1

Teraz Mats się popisał.

1

Haha co to było.

2

Ferran goooooooool.

1

Barca ponad 8,5 rożnego kurs @3.30 to można zaryzykować :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?