Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@Gaz Nie dla powrotu, tak dla godnego pożegnania.
5
Gdyby mi w wieku 34 lat płacono taką kasę, osiągnąłem już w klubowej piłce wszystko, grałbym w tak słabym klubie, to też miałbym wywalone na wszystko już :)
1
@IronSanHybrid Ja cieszę się że zaczęło się coś nowego w naszym ukochanym klubie, kiedyś i tak by to nastąpiło :)
5
Real kolejny raz pokazał wielki mental, mają to coś w ważnych spotkaniach i w beznadziejnych sytuacjach.
3
Swoją drogą ciekawe co Leo dałby aby teraz grać sobie w Barcelonie z Xavim jako trenerem.
2
Messi był skazany tylko na Barcelonę całą karierę, widać to teraz doskonale. Szybko jego przygoda z LM się zakończyła. Wielki projekt PSG :)
1
Jak widać najlepszy atak jest tylko na papierze, a papier nie gra :)
0
@PaPo Jak można tak sfrajerzyć mecz :)
4
Teraz będą zaczynały się newsy o powrocie Leo do Barcy w lecie na 100% :D
9
Coś czuję że Messi po tym sezonie jeszcze wyfrunie od nich :D
3
Real to ma jednak mentala, w sumie dobrze że PSG odpada, choć liczyłem na Real :)
0
Przecież oni go tam połamią :D Ale niech idzie, dla nas dobrze :)
39
Za Valverde, Setiena, Koemana, to można było pomarzyć o takiej atmosferze w szatni i po meczu jaka jest za Xaviego :) Niesamowicie Generał to ogarnia :)
0
Zara się tam pobiją :D
6
Taaaaaaaaaak! Mamy to! VeB! :)
6
Brawo MATS!!!!!!
0
Ktoś tu postawił 200 PLN na naszych, graty :D
2
Ale przypierdzielił :D
0
Trzymać to teraz :D
0
Mamy to :D Karniak.
0
Alves haha co za dośrodkowanie :D
1
Depay i Adama, dobre zmiany.
2
Co oni z tymi kartkami dziś.
0
@marcin62 Raczej tak, brakuje 5 rogów, 5 dych w kosz :D
25
Dawać już Adame za Dembele.
0
4 rożne przez 70 minut gry, co za żenada :D
1
Teraz Mats się popisał.
1
Haha co to było.
2
Ferran goooooooool.
1
Barca ponad 8,5 rożnego kurs @3.30 to można zaryzykować :D