Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Dobra jeszcze gol Nazario i Manita.
1
@IronSanHybrid O to to to to to, szanuję :)
1
@IronSanHybrid Jest afera, nabrali się na gwiazdę z numerem 7 :D
1
@IronSanHybrid Gdzieś był jak Cię nie było?
3
@Piotr,1985 Nie, mam włosy nadal na głowie :D
0
Oj będzie się czym pochwalić na insta :P
0
Riki gooooooooool haha cud :D
0
To prawdziwy Riki Puć, nie żaden podrabianiec :D
1
@Cariones To najważniejsze w tym wszystkim :D
0
Jest i on, wielki Riki Puć :D Będzie zdjęcie na insta :D
1
Od 28 min bez bramki, oni sobie chyba z nas żarty robią.
4
Waka waka na spalonym :P
0
@Szklaner Bo się kontrakt kończy.
1
@Firestone Oby nie w Barcelonie :)
0
@Firestone Gabinetów ile zaliczył? :)
1
@Comfortable_ Dobra, zapytam.
0
@Xxxbarca4ever Zgadzam się, niech sobie idzie do PSG :)
0
@Bocheno1 Wielu się nabierze, ba już to zrobiło :D
4
Dembele właśnie pasuje takie coś, otrzymać nowy kontrakt, duża podwyżka bo jest gwiazdą światowego formatu, a później to już z górki, konsola i te sprawy :) Piękne życie w Barcelonie :)
0
@Xxxbarca4ever Bo ma przebłyski a ludzie się na to nabierają :)
2
@Firestone Ja również nie zmieniłem zdania :)
0
Dembele włączył się jakiś flashback z innego meczu co mu wyszedł i ot cała historia :)
15
Jak szybko zostają wybaczone wszystkie wpadki Dembele w Barcelonie, gdzie ludzie wypychali go z klubu, to pudło w LM. Do następnego razu aż kogoś nabierze. LR w pigułce :D
0
Auba pięknie :D
4
@xVENUMx To już ja sobie lepsze jedzenie ustalam hahah.
0
@Mroziu Ja używanych nie kupuję, jak mam coś kupić to nowe :)
0
@tbas Nie mamy o czym gadać, każdy ma swoje zdanie na ten temat. Pozdrawiam.
0
@Mroziu Mam swój, wystarczy mi i sam sobie na niego zapracowałem.
0
@tbas Są lepiej traktowani jak Polak który mieszka całe życie w PL i pracuje.
0
@hayek To niech kurde dadzą Polakowi też.