7

Dobra jeszcze gol Nazario i Manita.

1

@IronSanHybrid O to to to to to, szanuję :)

1

@IronSanHybrid Jest afera, nabrali się na gwiazdę z numerem 7 :D

1

@IronSanHybrid Gdzieś był jak Cię nie było?

3

@Piotr,1985 Nie, mam włosy nadal na głowie :D

0

Oj będzie się czym pochwalić na insta :P

0

Riki gooooooooool haha cud :D

0

To prawdziwy Riki Puć, nie żaden podrabianiec :D

1

@Cariones To najważniejsze w tym wszystkim :D

0

Jest i on, wielki Riki Puć :D Będzie zdjęcie na insta :D

1

Od 28 min bez bramki, oni sobie chyba z nas żarty robią.

4

Waka waka na spalonym :P

0

@Szklaner Bo się kontrakt kończy.

1

@Firestone Oby nie w Barcelonie :)

0

@Firestone Gabinetów ile zaliczył? :)

1

@Comfortable_ Dobra, zapytam.

0

@Xxxbarca4ever Zgadzam się, niech sobie idzie do PSG :)

0

@Bocheno1 Wielu się nabierze, ba już to zrobiło :D

4

Dembele właśnie pasuje takie coś, otrzymać nowy kontrakt, duża podwyżka bo jest gwiazdą światowego formatu, a później to już z górki, konsola i te sprawy :) Piękne życie w Barcelonie :)

0

@Xxxbarca4ever Bo ma przebłyski a ludzie się na to nabierają :)

2

@Firestone Ja również nie zmieniłem zdania :)

0

Dembele włączył się jakiś flashback z innego meczu co mu wyszedł i ot cała historia :)

15

Jak szybko zostają wybaczone wszystkie wpadki Dembele w Barcelonie, gdzie ludzie wypychali go z klubu, to pudło w LM. Do następnego razu aż kogoś nabierze. LR w pigułce :D

0

Auba pięknie :D

4

@xVENUMx To już ja sobie lepsze jedzenie ustalam hahah.

0

@Mroziu Ja używanych nie kupuję, jak mam coś kupić to nowe :)

0

@tbas Nie mamy o czym gadać, każdy ma swoje zdanie na ten temat. Pozdrawiam.

0

@Mroziu Mam swój, wystarczy mi i sam sobie na niego zapracowałem.

0

@tbas Są lepiej traktowani jak Polak który mieszka całe życie w PL i pracuje.

0

@hayek To niech kurde dadzą Polakowi też.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?