Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
banankuba,
no bo Pep ustalił tak ze Pinto gra w Pucharze a VV w La Liga.Uszanujmy jego decyzję to on jest trenerem i wie co robi.
0
Ale ten Alba szybki :) fajnie by go było miec u nas ;)
0
Zapomnijcie !
0
michalb93
jesli Ci chodzi o mecze , a na treningu napewno uczestniczył
0
michalb93
Xavi odpoczywał :)
0
Wspaniała wiadomość ! :)
0
cos czuję ze nieciekawie jest .. :(
0
kurde ale pecha mamy !!;/
0
o kur** !!
0
Dobrze ze my strzelili ta bramkę na 2:0....
0
kurde no ;/;/;
0
Messii nareszcie !!!!!!!!!!!!!
0
kurde ;/
0
Kapitan jest niesamowity !!!
0
Messi mogl od razu strzelac a nie kiwac jeszcze ;/
0
kurde Messi co to ma być !! ;/
0
ajjjj
0
Chudzik - Tello :)
0
Ale nasz Kapitan szaleje :)
0
Najlepszego ! ;D
0
czemu zawsze tylko Messi strzela karne , przeciez są też inni ...
0
Messi kurde wtf ?!
0
karny :P
0
haha ten komentator mnie rozwala ;D
0
Puyol !!!!!!!!!!!!!!!!
0
kurde !!!!
0
Chiałbym Tello zamiast Cuenci..
0
haha talizman
0
aj sie pytam co robil Pigue ?! nawet nie raczył zrobic ruchu do odbioru piłki...;/
0
kurde ;/;/;/