Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Teżio nie mogę juz :D
0
Thiago wow!!!!!!
0
Dani na łyso prawie :D
0
Messi tez powiinien uderzyc mocniej nie tylko technicznie !
0
Xavi !!!!!!!!!!!!!!!
0
uff cale szczescie
0
czerwona Valencia
0
Mikrusa haha
0
kurcze
0
Brawo Puyol !
0
Cesc zolta
0
Messi juz przesadza !!
0
no kurva !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Szefunciu !!!
0
ajjjjj
0
Brawo Pinto !!
0
Kapitan jakie wejście :D
0
kurde
0
jak tego nie strzelil !!!;/;/
0
Ale grają !!!!
0
Gramy swoje :)
0
'pieszczoty ' haha
0
I taką Barcę chce oglądać !! :)
0
kurcze Cuenca
0
Fabregas !!!!!!
0
Alba...Dobry jest
0
Jak narazie nic nie gramy...
0
banankuba,
no bo Pep ustalił tak ze Pinto gra w Pucharze a VV w La Liga.Uszanujmy jego decyzję to on jest trenerem i wie co robi.
0
Ale ten Alba szybki :) fajnie by go było miec u nas ;)
0
Zapomnijcie !