0

Teżio nie mogę juz :D

0

Thiago wow!!!!!!

0

Dani na łyso prawie :D

0

Messi tez powiinien uderzyc mocniej nie tylko technicznie !

0

Xavi !!!!!!!!!!!!!!!

0

uff cale szczescie

0

czerwona Valencia

0

Mikrusa haha

0

kurcze

0

Brawo Puyol !

0

Cesc zolta

0

Messi juz przesadza !!

0

no kurva !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Szefunciu !!!

0

ajjjjj

0

Brawo Pinto !!

0

Kapitan jakie wejście :D

0

kurde

0

jak tego nie strzelil !!!;/;/

0

Ale grają !!!!

0

Gramy swoje :)

0

'pieszczoty ' haha

0

I taką Barcę chce oglądać !! :)

0

kurcze Cuenca

0

Fabregas !!!!!!

0

Alba...Dobry jest

0

Jak narazie nic nie gramy...

0

banankuba,
no bo Pep ustalił tak ze Pinto gra w Pucharze a VV w La Liga.Uszanujmy jego decyzję to on jest trenerem i wie co robi.

0

Ale ten Alba szybki :) fajnie by go było miec u nas ;)

0

Zapomnijcie !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?