0

kurde

0

jak tego nie strzelil !!!;/;/

0

Ale grają !!!!

0

Gramy swoje :)

0

'pieszczoty ' haha

0

I taką Barcę chce oglądać !! :)

0

kurcze Cuenca

0

Fabregas !!!!!!

0

Alba...Dobry jest

0

Jak narazie nic nie gramy...

0

banankuba,
no bo Pep ustalił tak ze Pinto gra w Pucharze a VV w La Liga.Uszanujmy jego decyzję to on jest trenerem i wie co robi.

0

Ale ten Alba szybki :) fajnie by go było miec u nas ;)

0

Zapomnijcie !

0

michalb93
jesli Ci chodzi o mecze , a na treningu napewno uczestniczył

0

michalb93
Xavi odpoczywał :)

0

Wspaniała wiadomość ! :)

0

cos czuję ze nieciekawie jest .. :(

0

kurde ale pecha mamy !!;/

0

o kur** !!

0

Dobrze ze my strzelili ta bramkę na 2:0....

0

kurde no ;/;/;

0

Messii nareszcie !!!!!!!!!!!!!

0

kurde ;/

0

Kapitan jest niesamowity !!!

0

Messi mogl od razu strzelac a nie kiwac jeszcze ;/

0

kurde Messi co to ma być !! ;/

0

ajjjj

0

Chudzik - Tello :)

0

Ale nasz Kapitan szaleje :)

0

Najlepszego ! ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?