0

To jest pusta bramka. Nie wiem o czym oni dziś myślą.

0

Adriano fatalnie, zmiana bo to się źle skończy

0

Sędzia sędzią ale Adriano jest od zmiany w przerwie.

0

Jak pisałem, że Pique to pan usterka to zostałem wyśmiany na tej stronie. Pique gra w kratkę.

0

Źle to wygląda, 2 połowa z Sevilla się przypomina.

0

BUSQUETS co piłka !!!!

0

Darmian/De Sciglio.

0

To jeden z finałów, 3 pkt, nie ma innej opcji!!! :D

0

pewnie ta xD może to bedzie przełomowy moment jeśli chodzi o środek pola

0

na zagryzke to mam paznokcie

0

Szefu chyba zobaczył, że Masche przez kilka minut na ŚP dał więcej niż Iniesta przez cały mecz

1

W lidze mamy tak nierówną formę, że tu może wydarzyć się wszystko, liczę na 3 punkty, ale nic nie jest pewne ;/

0

Mało kto wie, że Bendtner kupił ziemie do ktorej przypisany był tytuł Lorda, w związku z czym naprawdę nie jest przesadą nazywanie go 'LORDEM' xD

6

Ależ bramka Suareza!

0

Lord, hahahah :D

0

trzeci ;d

0

Napoli 3-0, brawo ;)

6

A dał Iniescie... ;/

0

Póki co dobre zawody arbitra.

0

Leciał na polecenia jak Ronaldo na murawę przy kontakcie, żenada.

0

Neapoli hahahahaha, leżę

1

Wygramy LM to nie będzie już żadnych wymówek ;)

13

Komentarz usunięty

0

Oni specjalnie to piszą.

0

Hahaha, jaka jaka?

1

A Bayern to lepsi zawodnicy niż Porto, co z tego?

0

Oni właśnie grają w domu...

0

2;0, Wolfsburg za burtą

5

Ręcznik to mogliście zamiast Luiza w składzie wystawić to może by sie lepiej skończyło xd

7

http://www.meczyki.pl/image_upload/image/450_24473.jpg?1
To jeszcze na dobranoc, no chyba że ktoś już wstawił to sorry ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?