0

21 ;>

0

A z kim on by coś ugrał?

0

Darmian bramka i asysta - bierzemy go.

0

Wszedłem na aktualną tabelę, która uwzględniała już wynik z Evertonem, sorry mój błąd. ;>

0

Przeciez oni są na 4 miejscu...

0

Komentarz usunięty

0

Everton 2;0, hahaha

0

Dziś o 21 ;>

14

Poukładać napad składający się Neymara, Messiego i Suareza to zadanie kosmicznie trudne, mało komu by się to udało w taki sposób.

3

Wtedy by Pedro zagrał

0

Everton 1;0, ale ich skontrowali :D

11

Najlepszą wiadomością będzie, gdy zobaczę Dantego w składzie wyjściowym. To zawsze gwarancja goli.

0

Ferguson powiedział, że gdyby Ronaldo grał w PD tyle co Messi to pobiłby jego wszystkie rekordy, on nie może być obiektywny, w końcu go trenował.

0

Jeśli po tym wszystkim będzie mógł zagrać na poziomie Pique czy Mathieu to będzie cud boży. ;/

0

Całkiem przyzwoicie. Kilka strat, ale nie tak asekuracyjnie jak jeszcze jakiś czas temu.

0

10

Srutututu majtki z drutu ;)

2

Przez uszy gwałcić... chłopie co Ty brałeś dziś

0

RSA, chyba, że się przeslyszałem.

0

To się z 1 piłki wali ;D

0

Skuteczność ... ech ;/

0

Ja bym się martwił czy Alba nie dostanie jakiejś kary, a to będzie problem.

0

Po pierwsze winy szukajcie u samego zawodnika a nie rzucacie mięsem we wszystkich tylko nie samego winowajcę.

1

Komentarz usunięty

0

Może Mou tak bardzo nie lubi Barcy, że kupi ich piłkarzy i posadzi na ławkę.

1

W tym studiu to w ogóle sami mocarze, kulisy pooglądaj xd

5

Nie zdziwię się jak Orłowski zaraz nas zaprosi na mecz z Valencia na CN za tydzień xD

0

Hehe oj ten Leszek ;) Ciekawe kiedy się dowie, że to nie 400 gol

28

Tak tylko przypomnę Pana Twarowskiego
"Żeby Messi, Suarez lub Neymar bramki nie strzelili to mecz musiałby się chyba nie odbyć"

4

Oficjalnie; Andres Iniesta wraca do formy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?