Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
21 ;>
0
A z kim on by coś ugrał?
0
Darmian bramka i asysta - bierzemy go.
0
Wszedłem na aktualną tabelę, która uwzględniała już wynik z Evertonem, sorry mój błąd. ;>
0
Przeciez oni są na 4 miejscu...
0
Komentarz usunięty
0
Everton 2;0, hahaha
0
Dziś o 21 ;>
14
Poukładać napad składający się Neymara, Messiego i Suareza to zadanie kosmicznie trudne, mało komu by się to udało w taki sposób.
3
Wtedy by Pedro zagrał
0
Everton 1;0, ale ich skontrowali :D
11
Najlepszą wiadomością będzie, gdy zobaczę Dantego w składzie wyjściowym. To zawsze gwarancja goli.
0
Ferguson powiedział, że gdyby Ronaldo grał w PD tyle co Messi to pobiłby jego wszystkie rekordy, on nie może być obiektywny, w końcu go trenował.
0
Jeśli po tym wszystkim będzie mógł zagrać na poziomie Pique czy Mathieu to będzie cud boży. ;/
0
Całkiem przyzwoicie. Kilka strat, ale nie tak asekuracyjnie jak jeszcze jakiś czas temu.
0
Szkoda Juventusu, mało kto daje im szanse. Ja uważam, że mogą namieszać.
https://scontent-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/10650016_1630877503800202_3432717693086616516_n.jpg?oh=725af85beb2e22d7ad6d575658f80c6f&oe=55DC917C
10
Srutututu majtki z drutu ;)
2
Przez uszy gwałcić... chłopie co Ty brałeś dziś
0
RSA, chyba, że się przeslyszałem.
0
To się z 1 piłki wali ;D
0
Skuteczność ... ech ;/
0
Ja bym się martwił czy Alba nie dostanie jakiejś kary, a to będzie problem.
0
Po pierwsze winy szukajcie u samego zawodnika a nie rzucacie mięsem we wszystkich tylko nie samego winowajcę.
1
Komentarz usunięty
0
Może Mou tak bardzo nie lubi Barcy, że kupi ich piłkarzy i posadzi na ławkę.
1
W tym studiu to w ogóle sami mocarze, kulisy pooglądaj xd
5
Nie zdziwię się jak Orłowski zaraz nas zaprosi na mecz z Valencia na CN za tydzień xD
0
Hehe oj ten Leszek ;) Ciekawe kiedy się dowie, że to nie 400 gol
28
Tak tylko przypomnę Pana Twarowskiego
"Żeby Messi, Suarez lub Neymar bramki nie strzelili to mecz musiałby się chyba nie odbyć"
4
Oficjalnie; Andres Iniesta wraca do formy.