Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
"No kolego Z takimi strzałami pomyśl może o zmianie zawodu"
3
Hahahaha jaki plagiat!
0
Jak oni z połowy nie mogą wyjść xD
0
Jeszcze raz się pytam, jak takie ogóry nam pkt zabrały... ;/
0
Bramka prawidłowa.
Jak my mogliśmy z takimi ogórami pkt stracić?
1
Nie wierzę, że ktoś to wziął na serio... dzięki chłopaki.
0
Nordin Abradab
14
Zmęczył się .
0
Mamy potwornie ciężką sytuację, jeden remis i spadamy z 1 miejsca.
6
Trzeba jednak zachować klasę w pewnych sytuacjach.
0
Życzę mu powrotu do zdrowia.... zaraz po środowym meczu
0
Maladze dużych szans nie daję, ale kto wie, nam pkt urwali
3
fałszywa pomoc? xDD
2
Falcao nawet w Monaco już nie błyszczał. Po takiej kontuzji jaką miał mało kto wraca do 100% formy.
28
Nie współczuję Falcao ani trochę. Poleciał na kasę przechodząc do Monaco i zniszczył sobie resztę kariery, po tym co teraz robi w United chyba tylko Arsenal będzie chciał go kupic, bo oni każdego chcą
33
A jest jakiś lepszy w Anglii od Atletico?
8
Neymar .
Właściwie asysty nie miał nikt, bo piłka odbiła się jeszcze od bramkarza nietoperzy, ale kluczowe podanie Neymara.
1
nawet De Gea się cieszył, hahaha :D
0
Zmieniliśmy styl gry, gramy szybciej, lepiej, bardziej zaskakująco... tylko Pedro gra jak dawniej :)
2
Roberto.. teraz dopiero będę drżał o wynik
4
To nie są dobre zawody Messiego ;/
0
Ten 2 komentator strasznie irytujący
2
Mathieu na bok, szefunio na środek, dobry pomysł
1
Pogba nie wejdzie, bo gra w Juventusie ;/
0
Jakby na pustą trafiał to by miał więcej bramek xDD
0
Nie będę żadnego numeru podawał, to zwykłe oszustwo i naciąganie :)
0
Ta, wszyscy 4 kibice Valencii na ich stronie pewnie szału dostają :D
2
Z kontry mozna grac, ale Valencia miała pare setek xD
1
elektryczne gitary- co ty tutaj robisz
4
Wiedziałem, Leo nie trafia na pustą i pretensję większe idą do Neymara, hahah. :D