0

Czy my gramy jak za Pepa? Obudź się. ;)
Szybkie ataki i gra z kontry - teraz umiemy to wykorzystać

0

Łysy z UEFA .

1

Nie rozumiem zbytnio o co chodzi, każde losowanie tak wygląda.

0

Myślę, że Real trafi na Juventus.

0

Po co się w tańcu pierniczyć? Wystarczy jedna akcja.

0

nazwę klubu akurat poprawnie odmienia się Zenita, ale niezła próba ;D

0

Tu i tak nikt nie rozmawia na temat. :D Przynajmniej nie jak leci jakiś mecz w TV

0

Beto dr Jekyll i mr Hyde xDD

0

Beto zgłupiał, zaraz będzie zmiana bramkarza.

0

Polatałem po stronach dla fanów wszystkich zespołów, które zagrają w półfinale, zauważyłem, że zdecydowana większość nie chce trafić na Barcelonę... Z jednej strony dobrze, wracamy na szczyt, z drugiej strony to niewygodne być faworytem.

5

Jezu, ucieszył się chłopak, zdobył najważniejszą bramkę w swojej karierze i miał do tego prawo, dajcie spokój ;)

0

Należało im się, co by nie mówić...

0

Jak Real trafi Juve w półfinale to będzie blisko awansu, nie widziałem gry Juventusu, ale z Monaco 1;0 po karnym u siebie to nie jest wyczyn.

0

Tu już jest po meczu ;/

0

Rozumiem Waszą sympatie do Atleti, ale oni sami są sobie winni, nie zrobili nic, by znaleźć się w półfinale.

0

Tak jak pisałem, Arda skretyniał.
Atletico odpada w ćwierćfinale.

0

Sik pająka? hahahaha

1

Gdyby tam był Mandzu ;/ ;/

0

Antek ;/ On mógł coś załatwić 1 akcją, teraz ciężko będzie.

1

Hehe.. po co Mou przyjeżdża do Madrytu?
Po Koke..

1

Zważając na to, że Ronaldo ma więcej bramek od Leo w tym sezonie, ten komentarz nie jest zbyt trafny ;/

3

Oblak do drewno....
nie przewodzi prądu ;)

1

A groszek czekał, żeby na pusta dobić :)

13

Real ciśnie? To zły mecz włączyłem chyba xD

1

Czuję, że jakby Mandzu i Ramosa zamknąć w jednym pokoju to tylko 1 by wyszedł xD

0

raczej przelotni romans ;d

0

Idiotyczne zachowanie, niebezpieczne miejsce, do końca meczu musi grać ostrożnie.... no kretynizm czysty;/

1

Żebyś tego w złą godzine nie powiedział ;/

0

Looz, blady miał uraz, niech odpoczywa bo tutaj wszystko jest załatwione, w lidze walka wciąż trwa ;D

1

dobra wrzutka.... Alvesa..... z lewej nogi.....
a tak na poważnie to dobrze, że nie zlekceważyliśmy ich, wszyscy pokazali dojrzałość

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?