Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na cześć chorwackich kibiców powinni nazwać tę trybunę ' Trybuna frajerów".
0
Jaja jak berety xdd
0
w popkornie schowali xDDDD
13
No tak, ale to przecież polskich kibiców się najbardziej bali ;)
3
Kurde, nie żebym jakiś wybredny był, ale w porównaniu z tym co działo się na Mundialu 2 lata temu to tutaj bitwy żuków same są
1
bo nie masz pieniędzy
1
O proszę, jednak walczą :D
1
Rakitić, 2;0 :D
2
Chorwacja.. mogą wyjść z 1 miejsca z tej grupy, Hiszpanie nie będą mieli łatwo.
21
"Dziś nawet jakby Goetze poprosił Oezila o piwo przed telewizorem, to by Pazdan mu je zabrał"
EDIT: nie widziałem, że było, sr ;p
0
"Najwięksi obrońcy na świecie wybijali lage" kolejny, złoty cytat Hajto
0
Obiektywnie patrząc to nie ma na tych ME drużyny w jakiejś wybitnej formie. Na ten moment chyba Włosi najbardziej na+
0
Milik na transfer pracuje. Do Torpedy Rożental chyba.
2
To jest kryminał, fatalnie gra Milik.
0
Typowy Aryjczyk wchodzi xd
0
Mączyński zmiana bo to tragedia, piłka mu przeszkadza dziś,
15
A Niemcy z ręką w majtkach xd
4
Gramy jak za złotych lat Fornalika i Smudy :D
4
Ukraińców każdy w kukiel dyma, mam nadzieję, że w ostatnim meczu tradycja zostanie zachowana xD
0
W przypadku gdy 3 drużyny mają tyle samo. Jak 2 to juz bezpośredni mecz z tego co przeczytałem.
0
W przypadku tej samej liczby pkt liczy się mecze bezpośrednie do wyjścia?
1
Dobry wynik dla nas.
7
Anglia jako jedyna wygrała wszystkie mecze w eliminacjach. Co z tego jak mogą z grupy nie wyjść XD
13
Giga sport xd
2
Ruskie jakie słabe xDD
1
Słowacja 1;0 XD
0
"Kulki przy losowaniach łatwo oznaczyć nagrzewając je lub chłodząc. To się zdarzało - powiedział Blatter."
xDDDDDDDDD
0
2;0 :D Pięknieee
0
Kolorowo to oni w składzie mają, sami rodowici Belgowie.
@chociaż jak tak teraz patrzę to do Francji im trochę brak :D
0
Po co im klepać? Długa laga i 1;0 xDDD