0

Na cześć chorwackich kibiców powinni nazwać tę trybunę ' Trybuna frajerów".

0

Jaja jak berety xdd

0

w popkornie schowali xDDDD

13

No tak, ale to przecież polskich kibiców się najbardziej bali ;)

3

Kurde, nie żebym jakiś wybredny był, ale w porównaniu z tym co działo się na Mundialu 2 lata temu to tutaj bitwy żuków same są

1

bo nie masz pieniędzy

1

O proszę, jednak walczą :D

1

Rakitić, 2;0 :D

2

Chorwacja.. mogą wyjść z 1 miejsca z tej grupy, Hiszpanie nie będą mieli łatwo.

21

"Dziś nawet jakby Goetze poprosił Oezila o piwo przed telewizorem, to by Pazdan mu je zabrał"



EDIT: nie widziałem, że było, sr ;p

0

"Najwięksi obrońcy na świecie wybijali lage" kolejny, złoty cytat Hajto

0

Obiektywnie patrząc to nie ma na tych ME drużyny w jakiejś wybitnej formie. Na ten moment chyba Włosi najbardziej na+

0

Milik na transfer pracuje. Do Torpedy Rożental chyba.

2

To jest kryminał, fatalnie gra Milik.

0

Typowy Aryjczyk wchodzi xd

0

Mączyński zmiana bo to tragedia, piłka mu przeszkadza dziś,

15

A Niemcy z ręką w majtkach xd

4

Gramy jak za złotych lat Fornalika i Smudy :D

4

Ukraińców każdy w kukiel dyma, mam nadzieję, że w ostatnim meczu tradycja zostanie zachowana xD

0

W przypadku gdy 3 drużyny mają tyle samo. Jak 2 to juz bezpośredni mecz z tego co przeczytałem.

0

W przypadku tej samej liczby pkt liczy się mecze bezpośrednie do wyjścia?

1

Dobry wynik dla nas.

7

Anglia jako jedyna wygrała wszystkie mecze w eliminacjach. Co z tego jak mogą z grupy nie wyjść XD

13

Giga sport xd

2

Ruskie jakie słabe xDD

1

Słowacja 1;0 XD

0

"Kulki przy losowaniach łatwo oznaczyć nagrzewając je lub chłodząc. To się zdarzało - powiedział Blatter."

xDDDDDDDDD

0

2;0 :D Pięknieee

0

Kolorowo to oni w składzie mają, sami rodowici Belgowie.
@chociaż jak tak teraz patrzę to do Francji im trochę brak :D

0

Po co im klepać? Długa laga i 1;0 xDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?