0

wszystko na limicie, masakra

0

nie maaaaaaaa

1

ależ pewnie, ufff

1

Nie wiem co ze sobą zrobić, chodze po pokoju jak down

1

zawał is comming

4

Hajto niech się z tymi karnymi nie rozpędza, bo 6 minut to kupa czasu.

2

fatalne przeczucia mam :D

1

wątroba ? xd

0

smutek i żal przede wszystkim...

0

niewyobrażalny pech z naszej strony... ale za bardzo się cofnęliśmy, niestety :C

1

Alby to on by raczej nie wygryzł :D

0

Ależ by się bramka na 2:0 przydała

0

Oby im nie siadło :x

6

hahah Hajto xD

"odpowiedzieliśmy i bardzo dobrze" :D Tomek to jest gośc

2

pomarańczowa... co za pajac

0

Hahahaha Grosik jazda :D

12

śmiej się śmiej, ale mało który obrońca na tych mistrzostwach prezentuje poziom Pazdana :D

0

Tomasz "głębia" Hajto

0

Mówiłem, że ma więcej obowiązków a nie, że się z nich doskonale wywiązuje. W Bayernie od rozegrania jest kupa ludzi, od odbiorów to samo i tam ma więcej swobody- jak mozna tego nie widziec?

0

W Bayernie to on strzela, tutaj ma kilka innych obowiązków :D

11

6

Milik zrobił robote teraz xD nie hejtować

1

Kubaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

0

Jaka to jest pałka jednak xdd

0

Waga spotkania robi swoje.

1

Nie ma co się ekscytować, wynik się w końcu liczy xD a Ukrainą piach graliśmy a wynik był

1

Krzaka zza krzaka :D

1

Milik, chrysteeeeeeeeeeeeeeeee

2



nie, nie wierzę w to

15

Nie śpię, bo trzymam kredens.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?