Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
wszystko na limicie, masakra
0
nie maaaaaaaa
1
ależ pewnie, ufff
1
Nie wiem co ze sobą zrobić, chodze po pokoju jak down
1
zawał is comming
4
Hajto niech się z tymi karnymi nie rozpędza, bo 6 minut to kupa czasu.
2
fatalne przeczucia mam :D
1
wątroba ? xd
0
smutek i żal przede wszystkim...
0
niewyobrażalny pech z naszej strony... ale za bardzo się cofnęliśmy, niestety :C
1
Alby to on by raczej nie wygryzł :D
0
Ależ by się bramka na 2:0 przydała
0
Oby im nie siadło :x
6
hahah Hajto xD
"odpowiedzieliśmy i bardzo dobrze" :D Tomek to jest gośc
2
pomarańczowa... co za pajac
0
Hahahaha Grosik jazda :D
12
śmiej się śmiej, ale mało który obrońca na tych mistrzostwach prezentuje poziom Pazdana :D
0
Tomasz "głębia" Hajto
0
Mówiłem, że ma więcej obowiązków a nie, że się z nich doskonale wywiązuje. W Bayernie od rozegrania jest kupa ludzi, od odbiorów to samo i tam ma więcej swobody- jak mozna tego nie widziec?
0
W Bayernie to on strzela, tutaj ma kilka innych obowiązków :D
11
Maximus ogląda!
http://iv.pl/images/81403004139039611368.png
:D
6
Milik zrobił robote teraz xD nie hejtować
1
Kubaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
0
Jaka to jest pałka jednak xdd
0
Waga spotkania robi swoje.
1
Nie ma co się ekscytować, wynik się w końcu liczy xD a Ukrainą piach graliśmy a wynik był
1
Krzaka zza krzaka :D
1
Milik, chrysteeeeeeeeeeeeeeeee
2
nie, nie wierzę w to
15
Nie śpię, bo trzymam kredens.