0

Karny w stylu CR to i wykonanie w stylu CR z ostatniego meczu.

1

Już ten dla Chorwacji był bardziej klarowny :/

1

Hahaha pół minuty się z tego nabijałem z takimi emocjami to napisałeś:DD

10

"Kuba !! Well done Poland. More hard work to come. Do boju Polska !!"

A taki wpis na Twitterze zamieścił Russell Crowe :D Ciekawe.

1

Czyli Hiszpania ze straconą bramką :D

22

Nolito to bardziej członka kartelu narkotykowego przypomina niż piłkarza :D

0

Tak .

0

ja jestem z Iraku

4

Silva co podał ;__:

0

No, tak bywa :C

1

studiuję, do konca czerwca siedze z dupą i nic nie robie :D

0

o 21 Hiszpania o 3;00 Argentyna:USA, taki maraton sobie zrobię dziś

3

Butko, hahahaha

2

kto przezywa sam sie tak nazywa xddd

0

Chryste, zdejmijcie go XDD

0

Ale wypadałoby się dobrze zaprezentować jednak

0

A przy ewentualnej wygranej Irlandii i naszej przegranej nie spadamy na 3?

1

Gomez 1;0 na szczęście.

6

Złote lata Franza i Fornalika się przypominają, ech... łezka w oku XD

2

Ciekawy rodzaj łysiny ma gościu

13

Bumtarararara czego chcesz dziewczyno ja wiem- PAZDANA XD

6

http://www.meczyki.pl/image_upload/image/450_45885.jpg?0

Nie wiem czy było, warte przeczytania :D

1

Uwierz, że jak teraz przeglądam jego TT to tam same "mądre" wpisy, haha co za gość :D

3

Tobie chyba chodzi o Mariana Kowalskiego, to zupełnie inna osoba co Wojciech. Wojciech jest... specyficzny. XD

10

Jedni jak sie nachlają dzwonią do byłej a Kowal wchodzi na Twittera xd

18

http://iv.pl/images/70076219841377290279.png

Kowal nie zwalnia tempa xDD

1

Rasija do domu :D

2

litr lodów na chore gardło- polecam.

11

myślę, że jednak do rana moderatorzy to ogarną :D wraz z odpowiednimi karami dla tych śmieszków

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?