Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Brazylię czekają czarne lata w piłce nożnej.
28
Nie rozumiem ludzi, którzy Ukrainie kibicują. Zwycięstwo Niemców jest nam dużo bardziej na rękę.
2
to wytłumacz dlaczego tam karnego nie było ;d ekspercie
5
kowala widzieliscie? znowu pochlał xDDDDDDDDDDDDDd
https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/s480x480/13394104_882034405256914_753104078273702074_n.png?oh=4b8a58b337c0d172a9f6ba5204713a6a&oe=57D1BC35
0
PIękne nas dymają.
0
to jest jedna taka akcja na calą połowę i my ją marnujemy ;/
3
Jaki ten Sterling to jest łak xD
0
Hahaha Gmoch xD to stan umysłu jednak
2
https://scr.hu/1tlg/akusw
hahaha
0
http://iv.pl/images/30712317020079049567.jpg
1
Po jego kilku dobrych występach były komentarze typu " gdzie są teraz hejterzy". Bądźmy szczerzy, to transferowy niewypał, jak można polegać na obrońcy, który przez większość czasu jest niezdolny do gry :/
2
Co ma Kovacić do tego że Halilović nie jedzie? Trochę obiektywizmu by się co niektórym przydało.
1
Reus sie nie wyleczył, nie jedzie na Euro, w sumie mnie to nie martwi, osłabienie Niemców ;D
0
Jeden z niewielu. Jak Górski i Cieślak kiedyś.
6
Właśnie włączyłem kabarety na polsacie, poziom polskich kabaretów to jest jakieś nieporozumienie.
0
Tobi Wan Kenobi XDD
3
Teraz to porażka będzie boleć 2 razy bardziej xd
2
Ależ głupota....
4
Cała definicja piłki ręcznej :D Zawał za zawałem
3
Jaka lipa, szkoda Vive ;/
14
http://www.meczyki.pl/image_upload/image/450_44458.jpg?0
buhahahahhaa
5
"W większości tak jest, że jak strzela piłkarz lewonożny to różnie to bywa"
macie na dobranoc
0
No i ch. No i cześć.
0
Oblak co czaruje w tych karnych
1
"gabi strzel" Szpaka nawrócili? XD
1
To Krystianowi nic by u niego nie groziło
0
wlasnie to mam na mysli XD
3
Szkoda że nas nie ma tam, byśmy pokazali jak się to robi w Katalonii. :)
7
Żewłakow pod skrzydłami Sensey Szpaka zamknie konkurencję na najbliższe 50 lat.
0
twoja wina, twoja bardzo wielka wina XDD