4

Wykończenie im. Lionela Messiego.

1

@JimMorrisonFCB Grałem na najnowszej scrackowanej wersji z jakieś 2 msc temu to było nie grywalne mimo mocnego sprzętu - RTX 4080 super, Ryzen 7 7800x3d, 32gb RAM.
Na najwyższych nie ma opcji na dużej rozbudowie. Już nie pamiętam klatkarzu, ale wydaje mi się, że coś koło 30 fpsów. Ja grałem na monitorze 2k, nie wiem jak na full hd to wygląda, pewnie nieco lepiej. Jak jest teraz nie mam pojęcia.

0

Pajacius powinien paść ofiarą ale cancel culture, a nie rasizmu (domniemanego zresztą). Tyle, że w kręgach piłkarskich, nie kibicowskich, bo ja już go nie uznaję dawno.

1

@Pnog37 Kąpał się z Yamalem pewnie nie dawno ;D taki żart

0

Przygotowane rożne - fajnie. Nawet jak nie wyszło to fajnie widzieć pomysł.

0

Co ten Olmiak ;D

0

Zajebiście, że Kounde odpoczywa. Nie wydaje się żeby z uwagi na jego brak z prawej strony mogli nam zagrozić.

1

@Radzio_94 Generalnie światłowód od Orange jest fajny w mniejszych miastach. Wielkie miasta jak np. Warszawa, szansa na to, że akurat ty danego dnia będziesz mieć jakieś problemy (brak neta, ping, packet loss) jest większa niż na to, że będziesz mieć problemy w mniejszym mieście. Netia kiedyś była syfem obecnie w moim mieście ich net śmiga zajebiście i mniejsi dostawcy dzierżawią od niech instalacje. Co do Internetu od dostawców którzy głównie są znani z tego, że są telefonią komórkową jak Plus, T-mobile, Play - ich neta unikałbym raczej szerokim łukiem. Zależy też do jakich celów chcesz neta, ale jak ma to być stabilne łącze pod gry to raczej w Polsce główny prym wiedzie Orange i UPC. Ja mam u siebie Netie (miasto do 100k mieszkańców), oferują fajne prędkości i stabilny internet, nigdy nic nie zrywa. Czasem od święta pojawi się jakiś problem z packet lossem, ale rzadko.

1

Kurde… moim zdaniem powinni sprawdzać Szczene. Mimo, że Penia żadnych rażących błędów nie popełnił, to mając na papierze lepszą opcję i okazję do wzmocnienia składu powinno się z tego korzystać.

0

To źle myślisz. Zostaniecie zmiecieni z planszy, chyba że zaczniecie się uciekać do brutalnych fauli i nieczystej gry. Liczę wtedy na czerwoną kartkę i szybki pogrom.

34

Najbardziej pewnie cieszył się Gavi ;D

45

Wszystko fajnie, ale prezes ligi powinien być neutralny przynajmniej na forum publicznym. Prywatnie to niech sobie nawet i Al-Nassr kibicuje...

2

Najważniejsze, że nie wygra vinicius. Byłby najsłabszym z atakujących, który wygrał złotą piłkę. Dlatego Carva jest najbardziej zasłużony do tej nagrody, ale Rodri też może być.

4

Kibice innych klubów mu biją brawo za ładne mecze, ale czego się można spodziewać zaś po kibolach, a tym bardziej realowcach. Nie od dziś wiadomo, że należą do grona najmniej inteligentnych. Ich monkeycius jest jechany za debilizm, a oni upatrują w nim ofiarę rasizmu, żeby potem pokornego Yamala zjechać. U Yamala można rzec - pracuj w ciszy, efekty zrobią hałas. Zrobiły.

0

Gavi i Olmo w drugiej może dadzą radę nieco poprawić grę środka pola

0

Dużym problemem jest to, że za wolno przechodzimy w fazę obronną, jak Bayern leci z akcją.

43

@tomek8756 Wszystko jest konsekwencją pewnych decyzji. Zachowała się jak patola to dostała w bęben nad czym tu dywagować ? Może po takiej sztuce, na drugi raz zastanowi się dwa razy zanim się na kogoś rzuci. Nad emocjami trzeba panować.

1

W końcu pograli tak jak należy

0

@4drian0 I tak i nie. Dlatego, że np w takiej tasiemcowej serii Assassina ciężko co część tworzyć jakąś porywającą historii z ich częstotliwością wypuszczania go. Tym bardziej, że kiedyś Assassin miał być o skrytobójstwie, a potem na siłę próbowali przekształcić tę grę w RPG co skończyło się żmudną rozgrywką.
Tak mam wrażenie, że taki Uncharted bazujący na zupełnie innej tematyce i wypuszczany co kilka lat ma potencjał na ciekawą historie. Bo tak jak np w 2 części Shambhala była mityczną krainą, tak już np w 1 Eldorado było czymś co w naszym realnym świecie również istniało jako legenda/mit. W 4 zaś przedstawieni piraci są postaciami historycznymi. Taka tematyka pozwala na tworzenie ciekawych historii co część. Wiadomo, że robienie 8 części to się trochę mija z celem, ale taka 5 po tak udanej 4 myślę, że nie byłaby czymś złym, a patrząc ile skarbów na świecie nie zostało odnalezionych z pewnością Naughty po solidnym researchu mogłoby to obrobić w ciekawą fabułę. Oraz zrobić piękną graficznie grę opartą o UE5, co jest niezwykle popularne na te chwile.

2

@4drian0 Szkoda, że od premiery 4 która miała miejsce w 2016 nie ma żadnych głosów ani nawet planów zapewne co do 5 części. 4 też była wyśmienita.
No może nie licząc tego jednego urywka z jakiś targów bodajże gdzie były domniemania, że to córka Nathana i to będzie możliwa 5 część.

0

@Recha_0684 Kto mu wypomni ten mu wypomni. Tak jak napisałem, to jego sprawa.
A ten argument z cukrem który wszyscy powtarzają jak mantrę jest zabawny i nietrafiony. Cukier jest niezdrowy w nadmiernych ilościach i można się od niego uzależnić nawet o tym nie wiedząc, ale nie każdy wp****ala słodycze czy cukry z innych źródel tonami.
Cukry z różnych źródeł w pewnych ilościach są niezbędne i korzystne dla zdrowia tak więc Argumentum ad populum. Mam dietę, uprawiam sport więc trochę wiem co mówię.
Tak więc zestawianie wciągania dymu z 70 rakotwórczymi składnikami z cukrem to dość spore nadużycie ;)

0

Wiadomo, że jego sprawa, niemniej szkoda chłopa, że tkwi w tak paskudnym nałogu. Czy powinniśmy życzyć mu zdrowia, jak świadomie sobie je niszczy? Jest to dość wątpliwe.
Życzmy mu w takim razie udanego sezonu w Barcelonie z jakimś tytułem na koncie.

1

Wspaniały zawodnik, skromny człowiek. Tęskno za nim na boisku w naszych barwach, nie będzie już drugiego takiego jak Don Andres...

9

Widać notatnik wysyła już agentów do sabotażu...

5

Powrót jego i Fermina to będzie ogromne wzmocnienie. Oby tylko Olmiak zagrał bez kontuzji więcej niż 10 meczów, a najlepiej do końca sezonu ;)

3

@LukaszFan Przecież łączna suma IQ tych wszystkich uliczniaków na trybunie nie przekracza 70 więc czego się spodziewać. Niech się wyżyją na stadionie, lepsze to niż na ulicy...

1

Jest słabo, ale gramy młodzieżą i zawodnikami którzy nie mają formy. Niestety, ale nie jest to winą Flicka, że pół składu jest w szpitalu, a niektórzy muszą odpocząć żeby również tam nie skończyć...

0

@Kaamilos87 Jak w szwajcarskim może bym nie przesadzał, ale jak wrócą kontuzjowani i wejdą w rytm wtedy rzeczywiście może tak być.

3

Co on ma za nogę ułożoną to ja jebeee...

1

O to chodzi! Jest miejsce, jest strzał ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?