7

@Kubsoleon Nie ma żadnych realnych opcji w połowie sezonu.

0

@Faro Dopiero jak stadion będzie działać w 100% przez caly sezon, wtedy beda zyski i bedzie mozna myśleć o sensownych transferach. Przecież to bylo pewne, ze żaden fenomenalny zawodnik tutaj nie przyjdzie w połowie sezonu bo po 1 żaden klub który gra o najwyższe cele, nie pozwoli sobie na stratę zawodnika a po 2 póki u nas nie będzie pieniędzy na tego typu wydatki to będzie tak to wyglądać.

1

@BulaKG Przecież to wiadomo nie od dzis, to bylo pewne, ze żaden klasowy ŚO tutaj nie przyjdzie w połowie sezonu. Nie jestem nawet pewien, czy w lecie nas będzie stać na kogos. Dopóki stadion w 100% nie będzie otwarty i nie będzie zysków, tak to będzie wyglądać.

2

@Lionel_Messi10 Przecież gdyby Barca była skuteczniejsza z nimi i poszła za ciosem to mogłoby wpaść 7 bramek.

1

@FCB24 Ale nikt mu neguje tego, ze piękna bramka, bardziej chodzi o to co mówią komentatorzy.

1

@kuz Bardziej chodzi o to zeby zapamiętać bo następne pół sezonu będzie siedzieć na ławce

2

Do budy psy z espanyolu!

0

@kanver_ Lewy bramka

0

Olmo zamknął mi morde

2

Garcia sobie drwi z Espanyolu, ale ich to musi boleć

1

Jak Ratajski takiego czegoś nie wykorzystuje z takim graczem, to nie ma prawa myśleć o walce jakiejkolwiek

0

@misiek0318 tutaj nic nie odwróci z całym szacunkiem, Littler to inny poziom aktualnie.

4

Wcale mnie to nie dziwi, gościu to max poziom segunda division XD

2

Ale Joan to jest kocur niesamowity

0

@malypuzon No ale słuszny karny co by nie mówić

0

@Aragorn33 Bo to kastylia? Blisko Madrytu, wiec pewnie większość kibicuje Realowi

1

Źródło: No stary, mówię Ci

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Eto'o9 R10 Bardziej chodzi o wyniki, bo jednak pewnie Perez i kibice białych tego bardziej oczekują

2

Myślicie, ze zwolnią Alonso po tym meczu? Ja bym wolał zeby jednak został na dłużej XD

1

@mekston o to to.

0

@Roobo Jak juz to z Newcastle, z Olympiakosem tylko dobry byl wynik

0

@kuz dopiero koniec stycznia na Slavii, damy radę

2

Tu musi przyjsc taki Grimaldo, nie mogę patrzeć na Balde. Gościu potrzebuje rywalizacji i paru spotkan na ławce.

0

No słabo gramy w pierwszej połowie.

2

@kuz Tak sie właśnie niektórzy ludzie znają na piłce nożnej XD

1

@QuQ Niech piszą i wyją XD

2

@Jakchcesz hahaha na szczęście doczytałem do końca XD

31

Nie dziwić sie Flickowi czemu taki zmartwiony jest po tych meczach. Jak to widzi to mu sie odechciewa

7

O Cubarsi znów stracil krycie, gościu potrzebuje usiąść na ławce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?