0

Jakimś wielkim fanem Saszki nie jestem ale oby w końcu ktoś przerwał tę serię finałów Alcaraz - Sinner bo to się rzygac chce, tak jak pamiętam był taki sezon gdzie było z 8 meczów Barca - Real w jednym sezonie, ileż można oglądać ten sam odgrzewany kotlet. Lets go Saszka !

8

W sumie to jest trochę komiczne że mając wszystko aktualizowane live i sztab analityków dopiero kibice krzyczący z trybun uświadomili piłkarzom i trenerom Benfiki że potrzebują jeszcze jednego gola xd. Sami tego nie ogarnęli dlatego się bronili jeszcze w 93 minucie zamiast iść all in.

13

A pomyśleć że istnieją ludzie, pewnie na tej stronie też, którzy hejtowali system szwajcarski i woleli fazę grupową. System jest przekozacki i 1000% lepszy niż to co było przez lata

6

Pierwszy samobój Lewego w karierze, historia pisze się na naszych oczach

1

Arsenal pojechał i wygrał w Pradze 3-0 nawet się nie pocąc a tutaj będzie walka do 88 minuty o wygraną 2-1 xd

0

Weekend cudów bo to samo było wczoraj z Liverpoolem czy Juventusem. No cóż przynajmniej bukmacherzy sobie zarobili

1

Ale to że 45 letnia emerytka jest w stanie grać jak równa z równą na młodą i wysportowaną 20 kilku latkę z Serbii z czołowej 70 rankingu pokazuje jak beznadziejny jest poziom kobiecego WTA. Już to widzę jak z emerytury bierze sobie rakietę i gra jak równy z równym mecz z Majchrzakiem Andy Roddick

2

Dopóki nie wprowadzą w piłce Varu jak w każdym normalnym sporcie czyli to trener mówi że chce sprawdzić i obojętnie czy chce faul czy aut ma prawo do 2 challengy w połowie, dopóty będą takie wałki i ustawki sędziowskie. Bo dla mnie osobiście to jest przekręt brak nawet interwencji Varu w meczu Lipsk Bayern

0

Niesamowite że taki Vinicius jest gaszony jak pet przez obrońców 17 drużyny Segunda. Jaki to jest słaby i przeplacony piłkarz

1

@LAMC_10 Łunin to najgorszy bramkarz świata XD

2

Ja naprawdę jestem przerażony tym co oni robią z tymi piłkarzami w Manchesterze. Rashford wchodzi na 10 minut i on nie ma sił na sprint, strzał, powrót do obrony. Masakra

6

Z bramkarzem w 9 w polu karnym stoją ale prześcieradła powiedzą że Atletico to autobusiarze. Jak ja niecierpie tych hipokrytów

4

Dobra lecimy Stranger Things finał finałów Lets fucking go

0

@Safrani nom bo nie czuje się dobrze w deszczu to tak sobie rozplanowuje trasę czasowo aby go uniknąć. Magia

0

@Laminedependencia ta no pewnie wyłączam cienie i Zed znika z gry. chodziło o skrót myślowy, na zasadzie jak idę np pobiegać czy na rower. Wydawało mi się to oczywiste

0

Przyjechaliśmy do znajomych na sylwestra wczoraj pod wieczór. Odemnie do Torunia optymalną trasa jest jazda przez S7, ale mając prognozy, informacje radiowe uznaliśmy że zdecydowanie lepiej jest jechać trochę naookolo ale bezpieczniej przez Warszawę. Nie mówię że każdy ale na pewno sporo ludzi mogło uniknąć stania w tym korku gdyby przynajmniej chwilę poświęcili na analizę, zamiast wsiąść do auta i sobie po prostu jechać. Na prawdę ludzie w tych czasach robią się strasznymi NPC. Nie potrafią kompletnie korzystać z technologii. Mnie np latem nigdy nie łapie deszcz bo używając rain radaru jestem go wstanie przewidzieć co do minuty, a znam mnóstwo osób którym o tym mówię to tak jakby słuchali o jakimś science-fiction. Zimy obecnie są śmieszne a jak widzę tweety proszące o pomoc wojska bo ktoś sobie stoi w korku to nie wiem czy się śmiać czy płakać..

1

Hood z taką grą mógłby ograć Littlera

3

Piękny awans Krzysia ale mam takie wrażenie że to był mecz w stylu Polska Albania o to kto zagra z Argentyną. Nie daje szans za dużych naszemu orłowi z Littlerem niestety :(

0

Polecam dziś dobre kino w Lublinie. Mecz Projekt - Bogdanka, Warszawa jedzie na mecz w 6 ponieważ pół składu jest chora.

1

@directedbyfcb no nie wiem nie przekonuje mnie to tak szczerze mówiąc, nawet idąc tokiem tego że to nie kopniak sprawił że Vinicius został wybitny z rytmu biegowego i upadł to przecież chłop z Alaves go kopnął. Dosłownie go kopnął nie trafiając w piłkę. Gdyby x piłkarz po prostu stał w polu karnym a obrońca podszedłby i go kopnął to czy nie jest to karny według przepisów?

1

Piłka to niby taki prosty sport ale tak szczerze nie rozumiem dlaczego nie dostał Real karnego w 86. Autentycznie tego nie rozumiem

3

Dobra ale jak składałem kompa w 2022 i mój ram kosztował 647 zł a teraz stoi po 3k to jest chore. Składanie dzisiaj kompa mija się z celem

0

@draxidox no ja nawet na wiosce na Podlasiu już w niego wejdę od przyszłego roku a co mówić jak ktoś zarabia w Warszawie. Przecież zaraz pół kraju go osiągnie a standard życia wcale nie jest wyższy

0

@michal26 grają w Astanie

3

Komentarz usunięty

3

Patrzę elegancka pogoda dzisiaj w Astanie. Takie tam sportowe -22 i odczuwalna -33. Dobre kino się zapowiada, Grecy to w szoku będą

0

Ktoś się przejmuje o wynik dzisiejszego meczu? Wiadomo szacunek do rywala zawsze musi być, bo to sport. Mimo wszystko ja dzisiaj nie wyobrażam sobie żeby nie wygrali tego lekko, Frankfurt jest tragiczny i wygrana mniejszą różnicą bramek niż 3 uznam za słaby wynik

4

Xavi w lidze ogórkowej robił wyniki i go wzięli do wielkiej piłki a teraz z Xabim podobno historia. Trnerowanie topowych klubów jak Barca czy Real nie jest dla każdego

4

Legia w końcu jest na takim miejscu w tabeli na które zasługuje

2

@Arn3th pewnie z uwagi na 4 koszyk coś tam komputerowi nie pasowało

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?