2

@Arn3th pewnie z uwagi na 4 koszyk coś tam komputerowi nie pasowało

0

Ja tam uważam że rozstawienie ma sens. Potem będzie finał w ćwierćfinale jak na ostatnim euro Niemcy Hiszpania. Taki mecz powinien być dopiero w 1/2

1

Brakuje tylko żeby zacząć skandować GOSIA GOSIA GOSIA

5

Trzeba dać Araujo czas na regenerację głowy do końca sezonu, a następnie się z nim pożegnać. Karius 2.0, nieprzypadkowo zastąpił bramkarza Liverpoolu na moim avatarze. Coś się kończy coś zaczyna

5

@xavi890 taki wybrał zawód. On w porównaniu z Messim czy Ronaldo nie ma jakiekolwiek presji na sobie. To zwykły szary zadaniowiec, jak nie umie sobie z tym poradzić niech idzie do jakiejś Fiorentiny czy Lille

1

@FcPortoFan1999 widziałbyś w Liverpoolu Marka Motykę i jego słynną szarańcze?

3

Xavi/Probierz/ Ten Haag wolni. Liverpool ma w kim wybierać

3

@Encore pewnie dałbyś btts we frankfurcie xd

1

Chelsea Arsenal oby oddało w weekend bo zapowiada się mecz jesieni

2

Liverpool tyle lat był na swoim miejscu, ale akurat trafił się człowiek po prostu wybitny w swoim fachu i wielki Jürgen wyniósł ich na piedestał. Mimo wszystko kiedyś musiał odejść i jak widać sprawiło to że powolutku czerwoni wracają do swoich ustawień fabrycznych

3

Wyobraźcie sobie że Chelsea bez Palmera ogrywa Barcelonę. Nie do pomyślenia żeby coś takiego się wydarzyło

5

Smutne trochę jak słaba jest La Liga na tle europejskiej piłki. patrzcie na taki Villareal czy Bilbao, przecież to nieporozumienie co oni grają w tej LM

0

Po co ten Araujo gra dalej w Barcelonie jak ten gość po dwumeczu z PSG powinien dostać lote

3

Nareszcie lepszy klub z Liverpoolu wyżej w tabeli

3

Niesamowite że UEFA ukarała Diaza tylko 3 meczami zawieszenia. Wejście które nie miało nic wspólnego z grą w piłkę nożną. Robisz gościowi kontuzje na pół sezonu i dostajesz 3 mecze. Komedia. Takich boiskowych bandytów powinno się co najmniej na 8 spotkań zwieszać, a patrząc jaki ten faul miał skutek to i tak kara byłaby łagodna

0

Maignan 200 IQ z tym ustawieniem w bramce

0

@LukaszFan przecież dosłownie taka była przerwa jeszcze parę lat temu xd. Polska jest w takiej strefie geograficznej że granie w grudniu to idiotyzm

1

Mam wrażenie, że Isak podjął challenge Hazarda w kategorii najgorszy-najdroższy transfer w historii. Gość oceny 6.5 nie umie osiągnąć w jakimkolwiek meczu, jaki to jest niewypał matko boska

3

FIFA legend a gościa jedynie z czego się pamięta to z główki którą dostał od Zizu xd

2

Bez wygranej nie ma 1 koszyka i można dostać wyjazd do Turcji a ktoś pisze o meczu towarzyskim xDD

3

1.46 xg Malty ? To jakiś rekord w historii tej reprezentacji do przerwy od kiedy jest ten współczynnik 100%

2

Stojanovic ma IQ na poziomie małpy

11

Koeman wyjdzie na konferencję i powie, no dominowaliśmy ten mecz, posiadanie pod kontrolą 60% czasu, mam te DNA Barcelony w sobie i wiem że należy mieć piłkę żeby wygrać mecz, Polska miała farta i tylko murowała.

2

Ja się nie dziwię że w serie a tyle meczów ostatnio na 0-0 jak tacy aptekarze wszystko gwiżdżą

0

Sprawdzanie na bramkach w Polsce to jest taka patologia. Jakbym chciał na co drugą imprezę masową wszedłbym z glockiem. 3 razy pomacają i puszczają xd

0

@partymaker dodajmy z Wyspami które grały Czechy. To mocna drużyna trzeba docenić

3

Holandia 2 strzały w 45 minut xd.Póki co jestem w szoku ładnie ich cisniemy

9

@Azi pewnie musiałbyś się cofnąć do czasow, kiedy dosłownie kradli ludzi z innych klubów pod pretekstem gry w wojskowym klubie. Klub obrzydliwy i ohydny jak Śląsk

0

Na pytanie jak można nie dać za takie coś żółtej kartki odpowiem że w Turcji wykryli że sędziowie grają u buka. Ten coś coś czuję postawił dobrą kasę na under

2

Keria dostaje na twarz 4 bany a i tak sam wygrywa mapę. Już dziś jest to po Fakerze 2 najlepszy gracz w historii Lola

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?