A4ron
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Arn3th pewnie z uwagi na 4 koszyk coś tam komputerowi nie pasowało
0
Ja tam uważam że rozstawienie ma sens. Potem będzie finał w ćwierćfinale jak na ostatnim euro Niemcy Hiszpania. Taki mecz powinien być dopiero w 1/2
1
Brakuje tylko żeby zacząć skandować GOSIA GOSIA GOSIA
5
Trzeba dać Araujo czas na regenerację głowy do końca sezonu, a następnie się z nim pożegnać. Karius 2.0, nieprzypadkowo zastąpił bramkarza Liverpoolu na moim avatarze. Coś się kończy coś zaczyna
5
@xavi890 taki wybrał zawód. On w porównaniu z Messim czy Ronaldo nie ma jakiekolwiek presji na sobie. To zwykły szary zadaniowiec, jak nie umie sobie z tym poradzić niech idzie do jakiejś Fiorentiny czy Lille
1
@FcPortoFan1999 widziałbyś w Liverpoolu Marka Motykę i jego słynną szarańcze?
3
Xavi/Probierz/ Ten Haag wolni. Liverpool ma w kim wybierać
3
@Encore pewnie dałbyś btts we frankfurcie xd
1
Chelsea Arsenal oby oddało w weekend bo zapowiada się mecz jesieni
2
Liverpool tyle lat był na swoim miejscu, ale akurat trafił się człowiek po prostu wybitny w swoim fachu i wielki Jürgen wyniósł ich na piedestał. Mimo wszystko kiedyś musiał odejść i jak widać sprawiło to że powolutku czerwoni wracają do swoich ustawień fabrycznych
3
Wyobraźcie sobie że Chelsea bez Palmera ogrywa Barcelonę. Nie do pomyślenia żeby coś takiego się wydarzyło
5
Smutne trochę jak słaba jest La Liga na tle europejskiej piłki. patrzcie na taki Villareal czy Bilbao, przecież to nieporozumienie co oni grają w tej LM
0
Po co ten Araujo gra dalej w Barcelonie jak ten gość po dwumeczu z PSG powinien dostać lote
3
Nareszcie lepszy klub z Liverpoolu wyżej w tabeli
3
Niesamowite że UEFA ukarała Diaza tylko 3 meczami zawieszenia. Wejście które nie miało nic wspólnego z grą w piłkę nożną. Robisz gościowi kontuzje na pół sezonu i dostajesz 3 mecze. Komedia. Takich boiskowych bandytów powinno się co najmniej na 8 spotkań zwieszać, a patrząc jaki ten faul miał skutek to i tak kara byłaby łagodna
0
Maignan 200 IQ z tym ustawieniem w bramce
0
@LukaszFan przecież dosłownie taka była przerwa jeszcze parę lat temu xd. Polska jest w takiej strefie geograficznej że granie w grudniu to idiotyzm
1
Mam wrażenie, że Isak podjął challenge Hazarda w kategorii najgorszy-najdroższy transfer w historii. Gość oceny 6.5 nie umie osiągnąć w jakimkolwiek meczu, jaki to jest niewypał matko boska
3
FIFA legend a gościa jedynie z czego się pamięta to z główki którą dostał od Zizu xd
2
Bez wygranej nie ma 1 koszyka i można dostać wyjazd do Turcji a ktoś pisze o meczu towarzyskim xDD
3
1.46 xg Malty ? To jakiś rekord w historii tej reprezentacji do przerwy od kiedy jest ten współczynnik 100%
2
Stojanovic ma IQ na poziomie małpy
11
Koeman wyjdzie na konferencję i powie, no dominowaliśmy ten mecz, posiadanie pod kontrolą 60% czasu, mam te DNA Barcelony w sobie i wiem że należy mieć piłkę żeby wygrać mecz, Polska miała farta i tylko murowała.
2
Ja się nie dziwię że w serie a tyle meczów ostatnio na 0-0 jak tacy aptekarze wszystko gwiżdżą
0
Sprawdzanie na bramkach w Polsce to jest taka patologia. Jakbym chciał na co drugą imprezę masową wszedłbym z glockiem. 3 razy pomacają i puszczają xd
0
@partymaker dodajmy z Wyspami które grały Czechy. To mocna drużyna trzeba docenić
3
Holandia 2 strzały w 45 minut xd.Póki co jestem w szoku ładnie ich cisniemy
9
@Azi pewnie musiałbyś się cofnąć do czasow, kiedy dosłownie kradli ludzi z innych klubów pod pretekstem gry w wojskowym klubie. Klub obrzydliwy i ohydny jak Śląsk
0
Na pytanie jak można nie dać za takie coś żółtej kartki odpowiem że w Turcji wykryli że sędziowie grają u buka. Ten coś coś czuję postawił dobrą kasę na under
2
Keria dostaje na twarz 4 bany a i tak sam wygrywa mapę. Już dziś jest to po Fakerze 2 najlepszy gracz w historii Lola