O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 738
  • Liczba komentarzy 56
  • Polecenia 57

Komentarze

0

0

1

@wg własnie przez taką lawine komentarzy jak wyżej niektórych kibiców barcelony nie można traktować poważnie. Nikt przy zdrowych zmysłach nie uważa że kupowanie przez wiceprezesa komitetu technicznego arbitrom jakichkolwiek gadżetów za pieniądze uzyskane od klubu piłkarskiego jest w porządku. Nie musiał ustawić w ten sposób ligi ale jest niesmaczny i dziwny dla każdego myślącego osobnika. I odrazu już z wyprzedzeniem odpowiem na to że real też dawał prezenty arbitrom: Ale to Real opłacał Negreirę przez lata czy Barcelona? Gdyby nie ta "delikatna" zmienna nie byłoby tematu. Negreira przytulił miliony od barcelony i obdarowywał prezentami arbitrów. A pozostaje jeszcze kwestia wypłacanej kasy i co sie z nią działo. O tym, że mamy skandal, sytuację, do której nie powinno było dojść konflikt etyczny i interesów to wiadomo od pierwszego dnia. Ale widze że nie dla wszytskich.

0

@zibiku ale ta są tylko prezenty na które są faktury. A co z gotówką która była głównie wypłacana z konta negreiry?

0

Zobacz wszystkie

11

Jestem kibicem Realu ale w sumie to chyba bez znaczenia. To co sie odjebao przy ręce Dumfriesa to skandal. Karny ewident.
twitter.com/LSComps/status/1577405780113821697

8

@LionelKessie hahaha i nagle cudownie sie znajdują jakieś raporty... to jest wręcz karykaturalne. I jeszcze za taką kwotę?? Te raporty to czysta przykrywka i tyle. Śmierdzi tutaj na kilometr i nie da sie z tego wyjść z twarzą. To już straciliście.

7

@Rhaan jeżeli Ty nie widzisz nic podjerzanego w tym że klub piłkarski opłaca wiceprzeowdniczącego komitetu sędziowskiego przez 17 to nie mamy o czym rozmawiać. Tutaj nie chodzi o to czy to 160tys czy milion czy 2 starczyło by na opłacanie wszystkich sędziów tylko już o samo podejrzenie tego. Czy były wałki czy nie były może nie było ale chodzi o samo podejrzenie... Po co klub piłkarski opłaca takiego gościa??

6

@FabianMrozekNo tak podobne te faule :)

I tak fabianku myśle że masz pewnie z 17 lat a umysłowo z 7

5

ojej florek pogadał z sędzią... o matko! coś strasznego nie no myśle ze trzeba zdegradować real i zburzyć stadion bo to o wiele większe przestępstwo niż opłacanie przez 17lat negreiry.

Media

Sonda

Kto był największym objawieniem sezonu FC Barcelony w sezonie 2023/24?