La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 806 Culés

11

Jestem kibicem Realu ale w sumie to chyba bez znaczenia. To co sie odjebao przy ręce Dumfriesa to skandal. Karny ewident.
twitter.com/LSComps/status/1577405780113821697

0

@89kamil Jak to jesteś kibicem Realu i nie obrażasz Barcelony? Dziwne. A tak na poważnie to cały ten mecz był dziwny i trochę było dziwnych sytuacji z karnym, faulami

2

@Doren01 ano człowiek już stary jest ;p generalnie Inter druga połowa obrona Częstochowy. No ale przy erze VAR odjebać takie coś... Ja juz naprawde nie wiem kiedy jest ręka... A el clasico juz 16. Oby było bez skandali.

1

@89kamil No cóż, VAR się nie myli, ale ludzie za niego odpowiedzialni już tak. Można tylko liczyć, że na El Clasico nie będzie takich sytuacji, żeby potem nie było szukanie kontrowersji na siłę. Chociaż to El Clasico, ciężko żeby ludzie się nie ekscytowali

0

@89kamil przy ciele.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Który z wypożyczonych piłkarzy mógłby zostać w Barcelonie?