0

Romano co dziś nafarmi lajkow z „here we go!” xD Normalnie dzień dziecka, wypłata z X będzie wysoka za wrzesień

0

@NeroTFP1 O coś poszło? Dopiero 2 mecze

0

@Transu96 To był przykład za co możesz wyłapać teraz blocka, więc tak, jest to ostrzejsze słowo xD bo kiedyś to i n wordy mogłeś spamować i mieli w to wywalone.

0

@Transu96 No właśnie z ciebie taki chojrak, żeby boisz się użyć ostrzejszych słów, bo jeszcze konto stracisz. Chłop co emotkami straszy xd

0

@Transu96 Uja prawda. Za czasów x360 jechało się równo, a teraz za napisanie wtf albo nawet poop wjeżdża suspension. Wszystko zależy od tego czy ten ktoś ci da reporta. Chyba po 8 strikeach wlatuje ban na rok.
Korpo to korpo. Dlatego w remake Gearsów już na piecu gram, żeby zwyzywać frajerów.

1

@Rifek Miałby kolege z którym za rączkę chodziłby do fryzjera.

0

Potwierdzono godzine premiery i cene. Na steamie pewnie coś w przedziale 80-90 ziko.

0

@Cvzx Za samo "gay" byś nie dostał perma, musiałeś coś tam dodać xd No chyba, że dałeś się zbaitować przez co chłop cię zgłosił za homofobie xD

0

@Ku84fcb Kontrowersyjna opinia.

0

@Alan_fcbfan Rayo w spadkowym? Kiedy to było.

0

@Bartula czyli tak jak zawsze.

0

Rashford za długo przytrzymał R2

0

Flick to chyba zrobi Flipa po meczu patrząc na tą skutecznosc

0

Uszaty, żeby jeszcze bardziej poddymić w obronie

0

Akurat Roberci lubi strzelać Rayo

4

Przydałaby się przerwa na nawodnienie, żeby Flickson mógł sprzedać po lepie na głowe

0

Nie no, Rayo jeszcze bardziej zmotywowane po bramce. Byle nie stracić drugiej

2

Dobrze, ze Olmo nie podchodzil dzisiaj do karnego xd

0

@Kazragore Niczego sobie obrona

1

Czerwo po kursie 3.30 to uczciwa cena, żeby przewalić pieniądze na jutrzejszy obiad

2

Chłopaki się ścigają kto jest w gorszej formie


0

Rayo prędzej czy później strzeli bramkę jak nie wyłapią czerwa. Ty potrzeba drugiej bramy

0

To niezły karny xd

0

Którzy to Barca?

0

Ta murawa to się nadaje co najwyżej do gry w rugby, a nie do piłki nożnej

1

Patrząc na dzisiejsze mecze w La Lidze i na murawe u Rayo to szykuje sie kolejny wyborny spektakl.

6

Powiedzieć muszę, bo się udusze.
Mecze dużych klubów w Premier League to yebane nudy :)

0

Dobrze, że szejkery maja kasę. To przynajmniej 7 minut doliczył sędzia

3

Khusanov co w składzie to sabotuje Guardiole xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?