4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Romano co dziś nafarmi lajkow z „here we go!” xD Normalnie dzień dziecka, wypłata z X będzie wysoka za wrzesień
0
@NeroTFP1 O coś poszło? Dopiero 2 mecze
0
@Transu96 To był przykład za co możesz wyłapać teraz blocka, więc tak, jest to ostrzejsze słowo xD bo kiedyś to i n wordy mogłeś spamować i mieli w to wywalone.
0
@Transu96 No właśnie z ciebie taki chojrak, żeby boisz się użyć ostrzejszych słów, bo jeszcze konto stracisz. Chłop co emotkami straszy xd
0
@Transu96 Uja prawda. Za czasów x360 jechało się równo, a teraz za napisanie wtf albo nawet poop wjeżdża suspension. Wszystko zależy od tego czy ten ktoś ci da reporta. Chyba po 8 strikeach wlatuje ban na rok.
Korpo to korpo. Dlatego w remake Gearsów już na piecu gram, żeby zwyzywać frajerów.
1
@Rifek Miałby kolege z którym za rączkę chodziłby do fryzjera.
0
Potwierdzono godzine premiery i cene. Na steamie pewnie coś w przedziale 80-90 ziko.
0
@Cvzx Za samo "gay" byś nie dostał perma, musiałeś coś tam dodać xd No chyba, że dałeś się zbaitować przez co chłop cię zgłosił za homofobie xD
0
@KacperVEB https://www.google.com/search?q=Kiedy+si%C4%99+zamyka+okienko+w+Hiszpanii%3F&ie=UTF-8
0
@Ku84fcb Kontrowersyjna opinia.
0
@Alan_fcbfan Rayo w spadkowym? Kiedy to było.
0
@Bartula czyli tak jak zawsze.
0
Rashford za długo przytrzymał R2
0
Flick to chyba zrobi Flipa po meczu patrząc na tą skutecznosc
0
Uszaty, żeby jeszcze bardziej poddymić w obronie
0
Akurat Roberci lubi strzelać Rayo
4
Przydałaby się przerwa na nawodnienie, żeby Flickson mógł sprzedać po lepie na głowe
0
Nie no, Rayo jeszcze bardziej zmotywowane po bramce. Byle nie stracić drugiej
2
Dobrze, ze Olmo nie podchodzil dzisiaj do karnego xd
0
@Kazragore Niczego sobie obrona
1
Czerwo po kursie 3.30 to uczciwa cena, żeby przewalić pieniądze na jutrzejszy obiad
2
Chłopaki się ścigają kto jest w gorszej formie
0
Rayo prędzej czy później strzeli bramkę jak nie wyłapią czerwa. Ty potrzeba drugiej bramy
0
To niezły karny xd
0
Którzy to Barca?
0
Ta murawa to się nadaje co najwyżej do gry w rugby, a nie do piłki nożnej
1
Patrząc na dzisiejsze mecze w La Lidze i na murawe u Rayo to szykuje sie kolejny wyborny spektakl.
6
Powiedzieć muszę, bo się udusze.
Mecze dużych klubów w Premier League to yebane nudy :)
0
Dobrze, że szejkery maja kasę. To przynajmniej 7 minut doliczył sędzia
3
Khusanov co w składzie to sabotuje Guardiole xD