0

@Kgorecki2500 Przecież tego Beasta rozdają za frajer. Wystarczy, że masz DL2 w Ultimate Edition xd

1

@MesQueUnClub_87 A ten Beast to robiony na kolanie spin off. Lepiej nie będzie. Wyciskanie soków z marki, mogliby iść za przykładem Bloober i wziąć się za nowe IP

4

Wreszcie jakiś świeży looter shooter do odmóżdżenia, bo ostatnio była posucha


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

@reloaded Moderator na multi koncie. Nie dajcie się zwieść

0

@Faro Oho, ktoś tu wstał lewą nogą

4

A co on transfer ogłasza?


25

A propos ostatniej sytuacji


1

@marcin62 Otóż to. Praktycznie wszystko to sequele w tym roku. A tu nowe IP z innym spojrzeniem na jrpg. Do tego gra ze średnim budżetem z 30 devami. Dobrze to by zrobiło rynkowi gier gdyby coś takiego wygrało.

2

@Bolton Clair raczej nic nie zbije z tronu. No chyba, że Ghost of Yotei jeszcze zaskoczy, ale wydaje się bezpiecznym sequelem Tsushimy.

0

@Kgorecki2500 W tamtym roku wygrał Astro Bot. Z nominowanych też był Balatro (karcianka)
Gdyby to były głosy full graczy to by pewnie Silksong wygrało, a tak to Clair Obscur to bierze.

0

Kolejny Goty contender zawitał na ring.

3

@Sulimo Alan Wake 2 to must have, tam to dopiero gesty klimat rodem z Twin Peaks. Szczególnie, że uniwersum Controla i Alana jest połączone

1

@Laminedependencia To chyba taki easter egg.

0

Ciekawe jak z wytrzymałością


0

Normiki już się spłakały o poziom trudności


4

Kiedy ostatni Pringles jest na dnie tuby, zjawia się on


2

Silksong z 5mln graczami w niecały tydzień. Dla porównania tegoroczne Clair Obscur czy Kingdom Come 2 mieli po 3mln po miesiacu.


6

To se pogadali


1

@adi7adi8 Okej. To teraz porównaj konference po wygranych meczach Igi xd

0

Tępa Sabalenka vs Autystyczna Iga


5

@Bogan Fati to Fati, u niego to przede wszystkim głowa nie wróciła po kontuzji

0

@Herato Raz, kurs 2.50 minimum

3

Fortuna za wczorajsze problemy z logowaniem daje freebeta 10 ziko jak ktoś miał podobny problem wczoraj.

0

@mekston Wielkiego? To będzie dla niej spacerek dzisiaj

1

Tylko u mnie nie mozna zalogowac sie na fortunie? hm

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Po sukcesie Silksonga to, aż się prosi, żeby Konami się podczepiło do fali wznoszącej i przywrócili do życia Castlevanie..


2

@marcin62 X należałby do Hitlera, a nie do Muska ;d

0

@PaPo Na co dzień czy wieczór?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?