4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kgorecki2500 Przecież tego Beasta rozdają za frajer. Wystarczy, że masz DL2 w Ultimate Edition xd
1
@MesQueUnClub_87 A ten Beast to robiony na kolanie spin off. Lepiej nie będzie. Wyciskanie soków z marki, mogliby iść za przykładem Bloober i wziąć się za nowe IP
4
Wreszcie jakiś świeży looter shooter do odmóżdżenia, bo ostatnio była posucha
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
@reloaded Moderator na multi koncie. Nie dajcie się zwieść
0
@Faro Oho, ktoś tu wstał lewą nogą
4
A co on transfer ogłasza?
25
A propos ostatniej sytuacji
1
@marcin62 Otóż to. Praktycznie wszystko to sequele w tym roku. A tu nowe IP z innym spojrzeniem na jrpg. Do tego gra ze średnim budżetem z 30 devami. Dobrze to by zrobiło rynkowi gier gdyby coś takiego wygrało.
2
@Bolton Clair raczej nic nie zbije z tronu. No chyba, że Ghost of Yotei jeszcze zaskoczy, ale wydaje się bezpiecznym sequelem Tsushimy.
0
@Kgorecki2500 W tamtym roku wygrał Astro Bot. Z nominowanych też był Balatro (karcianka)
Gdyby to były głosy full graczy to by pewnie Silksong wygrało, a tak to Clair Obscur to bierze.
0
Kolejny Goty contender zawitał na ring.
3
@Sulimo Alan Wake 2 to must have, tam to dopiero gesty klimat rodem z Twin Peaks. Szczególnie, że uniwersum Controla i Alana jest połączone
1
@Laminedependencia To chyba taki easter egg.
0
Ciekawe jak z wytrzymałością
0
Normiki już się spłakały o poziom trudności
4
Kiedy ostatni Pringles jest na dnie tuby, zjawia się on
2
Silksong z 5mln graczami w niecały tydzień. Dla porównania tegoroczne Clair Obscur czy Kingdom Come 2 mieli po 3mln po miesiacu.
6
To se pogadali
1
@adi7adi8 Okej. To teraz porównaj konference po wygranych meczach Igi xd
0
Tępa Sabalenka vs Autystyczna Iga
5
@Bogan Fati to Fati, u niego to przede wszystkim głowa nie wróciła po kontuzji
0
@Herato Raz, kurs 2.50 minimum
3
Fortuna za wczorajsze problemy z logowaniem daje freebeta 10 ziko jak ktoś miał podobny problem wczoraj.
0
@mekston Wielkiego? To będzie dla niej spacerek dzisiaj
1
Tylko u mnie nie mozna zalogowac sie na fortunie? hm
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Po sukcesie Silksonga to, aż się prosi, żeby Konami się podczepiło do fali wznoszącej i przywrócili do życia Castlevanie..
2
@marcin62 X należałby do Hitlera, a nie do Muska ;d
0
@PaPo Na co dzień czy wieczór?