- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1407 Culés
Gorące dyskusje
Jakchcesz
51
Straszne do czego doprowadza polityka takich ludzi jak Braun, Berkowicz, Zajączkowska itd. I tak,... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
Arkon
8
Na Rambli to chyba jest wiara, że Argentyna w 78 i 86 roku też wygrała dzięki Messiemu, bo... » Czytaj dalej
57 odpowiedzi
escarabajo
1
Ej, Kryśka jak płacze to śmiechom nie ma końca, a Leo jak wczoraj płakał to ok? Bo nie wiem... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Media
Sonda
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1407 Culés
#Tiki-takaHiszpania U-21 pokonała w meczu towarzyskim Japonię 2:0, a od pierwszej minuty zagrali Arnau Tenas i Nico González. W doliczonym czasie gry drugiej połowy na boisku pojawił się też Pablo Torre, dla którego był to debiut w tej kategorii wiekowej.
1
Jaki jest sens wpuszczać kogoś na boisko w doliczonym czasie drugiej połowy w meczu towarzyskim? Bronienie wyniku? W meczu towarzyskim? Z ciekawości zerknąłem na Flashscore i okazuje się że trener Hiszpanów wprowadził trzech zawodników w 92 minucie. Po co?
1
@slayer Nie wydaje mi się, że tu chodzi o "granie", czy "taktykę". Myślę, że to zabieg psychologiczny, żeby się "ograli". Szczególnie jak ktoś debiutuje. W piłce - jak wiemy - umysł często jest ważniejszy niż umiejętności. Jak głową siądzie, to i kariera siąść może - Bojan np. Szczególnie u nastolatków. Trener i sztab pewnie widzą kto jest super pewny siebie, komu trzeba pomóc, a kto po prostu jeszcze nie dorosł, żeby udźwignąć ciężar bycia reprezentantem kraju.
1
@CryMeARiver Teoretycznie masz rację ale w takim razie jaki był problem dać im te 15- 20 minut? Żeby chociaż sobie piłkę kopnęli bo w tym wypadku trudno mówić o ograniu czy budowaniu pewności siebie. Prędzej może się pojawić poczucie bycia piątym kołem u wozu. Problem Bojana leżał głębiej w jego psychice więc trudno go podawać jako typowy przykład młodych zawodników.