La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1461 Culés

#Tiki-taka

Media z Kataru donoszą, że Al-Sadd nie zamierza przedłużać kontraktu z Xavim po odpadnięciu z Azjatyckiej Ligi Mistrzów. Nie zgadza się z tym Edu Polo z Mundo Deportivo, który informuje, że Xavi ma ofertę umowy do 2023 roku i wkrótce ją podpisze. Zawiera ona klauzulę umożliwiającą mu odejście do Barcelony.

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Dariusz zadam Ci konkret pytanie-po jakiego **uja są wrzucane tutaj takie informacje?

0

Emeryci ściągnięci z Europy opadli z sił i wyniki zespołu się skończyły - ale pytanie zasadnicze brzmi - po co o tym pisać jak na dzień dzisiejszy nie ma tematu Xaviego w Barcelonie? Ja rozumiem że można jeszcze wiadomości dotyczące Pepa, Luisa i innych niegdyś związanych z Barceloną dodawać - ale może zbiorczo by było lepiej:)

6

@QUNJ Xavi to nasza legenda która jest jednym z kandydatów do zastąpienia Koemana. Nie ma za co:)

2

@endriuuu2 Już pomijając to,że niżej było w poniedziałek w dziesiątkach informacji o tym,to mi bardziej chodzi o możliwe fake newsy.
Jak donoszą media Xavi nie przedłuży,ale z dochodzenia wykonanego przez Edu Polo z Mundo,jest to nieprawdziwa informacja i się z tym niezgadza.
Nie lepiej poczekać na konkret i dać jedną informację,a nie osoba X myśli to , a osoba Y myśli to.
Przecież tutaj były kiedyś wrzucane naprawdę korzystne informacje,a teraz w ciągu dnia jeden post na tiki tace zaprzecza drugiemu,albo był fejkiem,szczególnie,jeśli chodzi o transfery :)

4

Tak się zastanawiam czy Xavi przejmie ten projekt i cudownie wyciągnie wszystko za uszy ? Bo wydaje mi się że raczej nie.
Po pierwsze z tym składem cudów nie osiągnie.
A po drugie dla mnie wiecej wartości miały by sukcesy jako trener Barcelony B niż w takich egzotycznych ligach których poziom jest powiedzmy sobie "niepewny"

A po trzecie, ciekawe czy po kilku porażkach ludzie którzy tak chcą zastąpić Koemana Xavim będą mieli do niego troszkę wiecej cierpliwości niż do Holendra

1

@QUNJ masz rację, ale niestety media żyją z plotek

0

@endriuuu2 Nie o to raczej Koledze chodziło, że pisze się tu o Xavim, bo to dość normalne, tylko o wrzucanie niemal na łapu-capu coraz większej ilości śmieciowych plotek, nieraz skrajnie ze sobą sprzecznych. Selekcja na Tiki-tace coraz gorsza, takie mam wrażenie.

Chociaż tutaj jest pewien postęp – zamiast rozbić te kompletnie sprzeczne „newsy” na dwa wpisy, są w jednym. ;)

0

@QUNJ Mam wrażenie, że to świadoma polityka Redakcji, żeby nakręcać kliki i komentarze pod tymi bzdetami, bo gdyby zostawić tylko oficjalne i pewne wiadomości, to Tiki-taka byłaby chudsza o jakieś 85%. ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy