La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1494 Culés

#Tiki-taka

Pablo Zabaleta: Widzę Agüero w Barcelonie, Na pewno kiedy dojdzie do formy, znów będzie piłkarzem, którego oglądaliśmy przez lata. Messi? Po przyjściu Laporty, jeśli pojawi się stabilizacja sportowa i instytucjonalna, będzie mógł być szczęśliwy. Spędził jednak całe życie w jednym klubie i być może zechciał spróbować czegoś innego. [Cadena SER]

4

Ja wiem, że sie zdarzają odloty na starość. Ale on ma 33 lata, czy naprawdę Pan Zabaleta liczy na to, że dojdzie znowu do topowej formy?

1

@Mateonvious myślę że jak Barća dalej bedzie tworzyła tyle sytuacji do strzelenia to Aguero spokojnie 20 goli strzeli, musi być tylko zdrowy. Może warto zaryzykować z jakimś małym kontraktem 1+1

0

@Mijas87 Tylko i aż zdrowy patrząc na ostatni sezon.

0

@Mijas87 Sprowadzanie chorego i na pewno ciągnącego wysoką pensję dziadka, gdzie możliwe jest, że już do formy (czy to zdrowotnej czy też strzeleckiej) nie wróci mija się z celem.

« Powrót do wszystkich komentarzy