La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1545 Culés

#Tiki-taka

Leo Messi zrównał się z Robertem Lewandowskim w liczbie goli strzelonych w 2021 roku (26). [Mundo Deportivo]

41

np. 2010 rok, kto przypuszczał wtedy, że Messi będzie gonił w tej klasyfikacji Polaka 10-11 lat później :D

18

Duma ze Polak jest w pewnych aspektach na równi, a nawet lepszy od najlepszego piłkarza w historii futbolu

22

@Janas11224 chyba jedynie w karnych

15

@Gonzo349
W karnych, w grze głową, jest też zdecydowanie lepszy fizycznie. Choć oczywiście Messi to znacznie lepszy piłkarz.

7

@Deviler oczywiście, że masz rację, według mnie w ogóle nie powinno się ich porównywać messi robi cos z niczego lewy dobrze wykańcza akcje, Lewandowski mimo tego, że jest dobry nawet bardzo dobry niestety nigdy nie osiągnie poziomu Messiego czy Ronaldo to są ludzie z innej planety .

0

@Gonzo349 pewnie ze nie, nie mówię ze osiągnie, aczkolwiek jest lepszym goleaodorem od Leo i to fakt. Karne, strzały głową również

16

@Janas11224 jest lepszym goleadorem, a w dalszym ciągu ma ok. 200 bramek mniej w karierze?

0

@VirtuoZ ja mówię o aktualnym stanie a nie całej karierze.

13

@Janas11224 w aktualnym stanie jest lepszy od nazario,Pelego Maradony i całej reszty. Messi w szczycie formy "goleadora" załadował 91 branek w rok. Dziękuje dobranoc

0

@smieszek no czyli jest tak jak mówię. Messi przez całokształt kariery jest lepszym goleadorem, ale aktualnie to Lewy jest w tym aspekcie lepszy

5

@Deviler
Apskety fizyczności można wstawić sobie pomiędzy półki nie potrafiąc dryblować. ;p Lewy by piłki nie powąchał przy Messim.

0

W tym roku Messi ma naprawdę szansę powalczyć o złotą piłkę z Lewym i Mbappe

6

@Janas11224
Porównywać Lewego do Messiego.. ;DD
To tak jak by passata porównywać z maybachem.
Pod względem umiejętności Lewy jest zgaszony niczym pet.
Lewy nawet w 10% nie zbliżył się do formy najwyższej Messiego z wcześniejszych lat.

Messi sam powiedział, że zmienił priorytety, już go nie kręcą same gole indywidualne a bardziej pracuje na zespół aby posyłać dobre piłki. Strzelając i asystując Messi grając na luzaku zrównuje się z Lewym, który gra od paru sezonów z prętem w tyłku. Jestem dumny, że Polak, rodak, doszedł tak daleko, ale zejdźmy kur.* na ziemię, Lewy może czyścić korki Messiemu.

2

@monsterrize ja widzę ze tu się wszyscy zesrali bo w jakiś sposób ich porównałem...nigdzie nie napisałem ze Lewy jest lepszym piłkarzem, nawet przez myśl by mi to nie przeszło.

1

@Janas11224
Z mojej strony to nie był żaden atak, po prostu podkreśliłem, że statystyki indywidualne Lewego z przed 2 sezonów znaczą kompletne nic.

0

To chyba Robert Lewandowski zrównał się z Leo Messim, a nie na odwrót :)

0

a teraz porównajmy ostatnie 10 lat obu Panów. Niesamowite ze Messi jest gwarancja min. 20 goli na sezon.

0

@Deviler jakiś merytoryczny argument? Jak gra Bayern z i bez Lewandowskiego? Śmiem wątpić że tak samo. W takiej maszynie i takiej lidze gdzie klub przez 10 lat kupował każdego lepszego grajka ze swojej ligi to naprawdę nie jest jakiś legendarny występ. Lewy jest dobrym napastnikiem i nic więcej. Jak wyjmiesz Leo z Barcy to wszystko się sypie bo Messi kreuje całą grę , notuje dużo asyst i nie mówię tu tylko o tych pierwszego stopnia,plus do tego ładuje 40 goli na sezon. Jakoś Chupo Motting nie ograny piłkarz jak wszedł na miejsce Roberta to strzelił PSG 2 bramki. Śmiem sądzić że lewy w tym meczu dużo więcej od niego nie zrobił

« Powrót do wszystkich komentarzy