La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1478 Culés

3

Pojawiły się plotki o przyjściu Xaviego. Dla mnie to genialny pomysł. Oglądaliście polski film "Medium"? Jak nie, to już tłumaczę jeden z ważniejszych wątków. Mianowicie jak podczas zaćmienia Słońca i koniunkcji niektórych planet, odtworzymy jakieś wydarzenie z przeszłości, tak co do joty, z sobowtórami uczestniczących postaci, to linia czasowa się odtwarza od nowa.
Widzicie już pewnie do czego wszystko zmienia. Nie musimy nawet szukać sobowtórów, ci ludzie nadal żyją. Xavi wychodzi na murawę, razem z nim Messi, Busquets, Pique, Alba. Z Japonii przyjeżdża Iniesta, Puyol się pewnie gdzieś tam po klubie szlaja, więc wbije szybko na boisko. Jak przyjdzie Aguero to +10 do wskrzeszania. No i voilà! Magia się dzieje i mamy znowu 2009. Otwiera się tunel czasoprzestrzenny, z niego wychodzi Guardiola, jest piłeczka, tiki taka działa i lecim po następny tryplet.

0

@sebasek99 zapomniałeś kolego o Jeffrenie, żeby miał kto na 5:0 brameczkę wpakować xD

0

@panczo Faktycznie, a Szwajcaria jest blisko to też mógłby bez problemu wpaść.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?