La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1488 Culés

konto usunięte

7

Jeden z liderów Konfederacji Wolność i Niepodległość Janusz Korwin-Mikke wyjaśnił jakie cechy wspólne posiada bita kobieta i wyborca tzw. bandy czworga. Były poseł do Parlamentu Europejskiego i były pięciokrotny kandydat na urząd prezydenta RP w swoim stylu skrytykował socjalizm.


4

@Quavosk "Zresztą facet opowiada jej rozmaite banialuki o jasnej świetlanej przyszłości, jaka ich czeka – pod warunkiem że ona będzie ciężej pracować. Mówi to przyjaznym, szczerym męskim głosem – i ona w to wierzy. Albo udaje, że wierzy.
(...)
Najpierw socjaliści mordowali (albo i nie), ale opowiadali bajeczki o jasnej świetlanej przyszłości – i głupie narody w to wierzyły"

Świetnie dostają podwójnie po mordzie ofiary przemocy domowej. Pierw z pięści a później Korwin porównuję je do "głupiego narodu". Brawo JKM, jak już myślę że niżej się nie da upaść to Korwin wchodzi cały na biało.

konto usunięte

3

@Quavosk nie różnisz się niczym od kolegi, który zawsze cytuje Donalda Tuska. Nie wiedzieć czemu on zawsze dostaje dużo hejtu a ty nie.
Wybacz już wiem:zwolenników twojego idola jest znacznie więcej, bo to dzieci które nie wiedzą co by było gdyby Konfa doszła do władzy. Wtedy to Putin i jego rządy byłyby marzeniem

konto usunięte

0

@fcbarcafan19 Życzę Ci abyś w wieku 78 lat był w takiej formie psychicznej i fizycznej jak Pan Janusz Korwin-Mikke.

konto usunięte

0

@damiano996 Wrzucanie postów polityków nie jest zabronione przez regulamin fcbarca.com. Jeśli nie zgadzasz się z moimi postami to po prostu je ignoruj.

0

@Quavosk Jak na swój wiek to dobrze się trzyma, ale nie zmienia to faktu że należy do marginesu politycznego i jego wypowiedzi nie wnoszą za wiele do życia publicznego. Ta wypowiedź jest śmieciowa, bo służy obrażeniu/wyśmianiu osób o innych poglądach i niczemu więcej. Poza tym jesteś tak samo śmieszny jak słynny obrońca Tuska :)

konto usunięte

4

@Jakchcesz Kiedy myślisz że ludzka głupota sięgnęła już dna, patrzysz a tam Korwin dokonuje jeszcze odwiertu

konto usunięte

0

@fcbarcafan19 Był posłem do Parlamentu Europejskiego, obecnie jest posłem na sejm IX kadencji, prezesem partii KORWiN, napisał wiele książek o polityce. Dla mnie Pan Janusz Korwin-Mikke nie jest na politycznym marginesie - jest jednym z najbardziej znanych polskich posłów.

konto usunięte

0

@LambiPL Być może zbyt pobieżnie oceniłeś Pana Janusza. Poczytaj więcej o jego dokonaniach to może zmienisz zdanie.

konto usunięte

0

@Jakchcesz Nie wiem o czym piszesz.

0

@Quavosk W PE stał się znany po serii idiotycznych wypowiedzi, które nie odnosiły się do meritum obrad. Chodzi mi tylko o to, że Konfederacja to słaby miszmasz brunatnych, spiskowych i innych dziwacznych osobowości, który zbija kapitał polityczny na populizmie. Życzę Ci miłego trollowania :)

konto usunięte

0

@fcbarcafan19 Tutaj nie ma żadnego trollowania, przynajmniej z mojej strony. Nie musisz ich tak oceniać, być może masz inne poglądy niż Pan Korwin-Mikke czy Braun, ale nie musisz być tak krytyczny wobec posłów.

0

@Quavosk Piszesz w takim samym stylu jak Chaka i się tak samo zachowujesz, więc nie jest to normalna działalność. Mam inne poglądy, ale oceniam ich na podstawie ich populistycznych i bezsensownych wypowiedzi np. Korwin pobierając pensję i występując w PE mówił o zniszczeniu UE. To po cholerę się tam pchał. Poza tym ośmieszył nasz kraj.

konto usunięte

0

@fcbarcafan19 Korwin mówił, że brał pieniądze od Unii żeby je wykorzystać na obalanie Unii Europejskiej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?