La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1493 Culés

5

Nie ważne jak to wszystko się zakończy to i tak jest to dobry sezon Barcelony na początku tego sezonu nikt nie zakładał ze możemy zdobyć PK i walczyc o ligę do ostatniej kolejki. Ogólnie patrzac na wszyskie drużyny to widac znaczny zjazd jakosci spotkan w drugich polowach. Piłkarze sa zmęczeni i nie sa w stanie utrzymac odpowiedniego poziomu przez caly mecz. Wczoraj ewidentnie bylo widać zmęczenie piłkarzy, z villarealem podobnie ale tez widać to w meczach Atletico czy Realu gdzie ewidentnie brakuje sil na konstruowanie akcji czy zakladanie wysokiego pressingu.

1

@ZelekBARCA Jakieś głupie tłumaczenie.... to jest Barcelona i gra się o wszystko, a nie jakiś sezon przejściowy czy inne takie.

1

@Bagsik88 Twoje jest za to mądre? 'To jest Barcelona'?

0

@szela1899 Ja uważam jak Laporta.

0

@Bagsik88 To nie ulega wątpliwości. Ale oczekiwania, plus problemy też trzeba brać pod uwagę.

0

@szela1899 Bo tylko Koeman je miał.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?