La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1482 Culés

22

"Wyciągniemy wnioski."
O ile pamiętam, takich meczów było całkiem sporo w ostatnich latach. Trenerzy się zmieniają, a mental zawodników wciąż pozostaje niemalże na tym samym żenującym poziomie. Wstyd.


9

@macio_944 To może trzeba zmienić zawodników.

0

@macio_944 albo dopadł nas wkoncu kryzys, w sumie od poczatku roku gralismy naprawde fajnie

12

@gryfiT. Ale to nawet nie chodzi o kryzys, bo wielokrotnie w dzisiejszym meczu mieliśmy świetne momenty. Tutaj chodzi o mental, frajerskie rozluźnienie, frajerski brak koncentracji przez które Barcelona od wielu lat jest memem.

6

@macio_944 Tu już nie powinno być wyciąganie wniosków tylko po sezonie definitywna czystka niektórych zawodników...

5

@macio_944 nie rozumiem tez, jak przy takiej kontroli meczu, wyniku 1-0, mozna dac sie nadziac na taka glupia kontre - a co do mentalu, ja juz nie wiem, robia comebacki w PK, szarpia wina z Valladoid, a potem takie cos z Granada

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?