La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 837 Culés

1

Pół La Rambli wierzyło w mistrzostwo w grudniu przy +/- 10 punktach straty, a teraz gdzie mamy jeszcze naprawdę duże szanse na tytuł, to jest płacz i przekonanie, że już po ptakach

Ja nie wierzyłem w grudniu, ale teraz wiem, że damy radę!

0

@mrboom No właśnie w Grudniu już prawie nikt nie wierzył w mistrzostwo

0

@Coutinho007 no właśnie w grudniu było wiele osób, które pisało, że Atletico spuchnie. Aż byłem w szoku skąd u nich ten entuzjazm i optymizm ;)

0

@mrboom No cóż ja sie spodziewałem że jeszcze bedzie potknięcie ale nie z Granadą, to jak strzał w ryj od pudziana z zaskoczenia.

0

@Coutinho007 ja się obawiałem meczu z Villareal i Valencia
No i wiadomo, że z Atletico wszystko się może wydarzyć
Ale Granady u siebie bym się nie obawiał ;)

0

@mrboom Valencia i Atletico przed nami :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?