- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1549 Culés
Gorące dyskusje
Peciak
28
https://twitter.com/i/status/2081600862812610594 Wielokrotnie bywalem na tamtejszym SORze, ale z... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Jakchcesz
25
Kto wygra: Mourinho ze składem za 1,5 miliarda czy Hansi Flick który do roboty przyjeżdża... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Michael24
22
https://twitter.com/i/status/2081704566328828130Kiedy pomyślę, że już bardziej bezczelny ten... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1549 Culés
1
Mam dwa pytania do osób grających w Football Manager.
1. Czy w tych najnowszych częściach łatwo można się połapać i wszystko szybko przyswoić, zwłaszcza osobie, która nigdy nie miała styczności z tą serią? Pamiętam, że w poprzednich częściach były chyba dwa tryby: zaawansowany i uproszczony.
2. Czy w tej grze są licencje na normalne kluby i zawodników?
1
@LuisSalvano 1. Jeśli nigdy nie grałeś to trochę czasu będziesz musiał poświęcić żeby poznać wszystkie mechaniki, ale jest samouczek, który na początku będzie Cię prowadził - powiadomienia na zielono będą Ci wyskakiwały.
2. Są licencje, ale nie brakuje herbów drużyn. Będziesz musiał sobie pobrać logopacka i wrzucić zgodnie z instrukcją do folderu steam.
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@LuisSalvano powiem ci szczerze, że bardzo chciałbym być na nowo nowicjuszem w tą grę, by poznać ją na nowo.
1
@LuisSalvano Co do punktu drugiego. Pobierasz paczkę z logami, pucharami i twarzami i masz wszystko pięknie. Jest to bardzo proste do zainstalowania.
0
@LuisSalvano Na steamie możesz sobie za darmo ściągnąć demo. Rozegrasz 2/3 sezonu i spokojnie sobie wszystko przyswoisz - wtedy na spokojnie możesz podjąć decyzje o kupnie gry ;)
0
@Ricc O, super, dzięki :)