La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1393 Culés

5

Proponuję, że jeśli Neymar jakimś cudem jednak wroci, to w ramach przeprosin każdy hejter (włącznie ze mną oczywiscie) powinien zakupić jednego kwiatka do bukietu i podpisać się pod kartką z przeprosinami.
Wszystko oczywiście wręczone dla @LuisSalvano

2

@Whudi ufff, czyli ja nie muszę, swoją drogą to będzie musiała być naprawdę duża kartka....

2

@Whudi Czyli jak wróci to już nie mogę hejtować Neymara ?

1

@Kgorecki2500 Oficjalnie nie, ale będę to robił razem z tobą pod przykrywką

konto usunięte

0

To coś jak on miał już nie pisać o Neymarze jak nie wróci rok temu itp itd jego obiecanki? @Whudi

1

@Whudi O kurde w takim razie #psgmusisz ;D

0

@Ghotti Nie wiedziałem że tak miało być, ale w takim razie ten układ wydaje mi się jeszcze bardziej fair

konto usunięte

0

@Whudi Może browarka? Koszt podobny :D

konto usunięte

0

@Whudi fair? No chyba nie :D

0

@Ghotti no jak nie wróci to mamy spokój z wiadomościami na temat Neya, a jak wróci to Luis ma ładny bukiet

0

@LuisSalvano Chłopie, jakby każdy miał browarka kupić to jeszcze by trzeba było dostawczaka załatwiac

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?