La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1655 Culés

2



Pomimo wczorajszego stwierdzenia, że ​​jest szczęśliwy w Paryżu, Neymar nadal pragnie zagrać w Barcelonie z Messim w przyszłym sezonie. Poinformował swoich byłych kolegów z drużyny, że chce wrócić, o czym wie również zarząd Barçy. @ffpolo [md]

konto usunięte

13

@Fabik87 a na końcu pewnie i tak zostanie :D okienko bez Neymara w tle okienkiem straconym.

konto usunięte

0

@Fabik87 Logiczne, że nie shejtuje publicznie PSG. Zabezpiecza się w razie jakby romans z Barcą nie pyknął.

0

@Ghotti za nudno by było ;-) ale coś może być na rzeczy. Za długo trwa Jego ewentualne przedłużenie kontraktu z PSG. Ale z drugiej strony Romano i Bechler piszą, że na pewno przedłuży. Saga trwa :-)

konto usunięte

1

@Fabik87 o ile jest cokolwiek na rzeczy w co wątpię to co najwyżej chce ugrać jeszcze parę baniek do kontraktu ;) ale kto wie, zobaczymy do 30.08 się jakoś chyba wyjaśni :D

0

@Ghotti tak też może być :-) od przybytku głowa nie boli ;-)

konto usunięte

1

@Fabik87 Polo to bardzo dobre źródło.

3

@LuisSalvano Jakby napisali, że nie chce przyjść do Barcelony to byś napisał, że to ciulowe źródło. Luis w całej okazałości.

0

@LuisSalvano to prawda.

konto usunięte

0

@swiergol2 Nie. Polo, Romano i czasem Romero to dobre źródła.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?