La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1624 Culés

3

Były agent Hazarda: Eden powinien był przejść do Barcelony, nie do Realu. Na Camp Nou piłka porusza się dużo więcej niż piłkarze, to lepsze dla fizjonomii Hazarda.

Śmiesznie :D

0

@saczers438 Już myślałem, że powie, że powinien przejść do Barcelony, bo ostatnio znana jest z nietrafionych transferów

konto usunięte

2

@Zoker real dzielnie dotrzymuje nam kroku wszystko zostaje w LL

0

@saczers438 hazard kawal grajka. Gdyby nie kontuzje pewnie walczylby o zlota pile w ty sezonie bo real zgarnia lm

5

@saczers438 Akurat takim Hazardem tuż po odejściu Neymara z Barcelony bym nie pogardził. Kto przewidział, że po przyjściu do Realu stanie się z nim, to co stało?

3

@amanter Real jedyne co dziś zgarnia, to lanie od Chelsea.

0

0

@daniel32778 Chelsea to już pełne gacie ma

1

@saczers438 Powinien trafić do Barcy zamiast Dembele.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?