La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 672 Culés

5

Czy można krytykować "wielkich" ludzi?

A można. Jak najbardziej. Jeszcze jak. Gdyby to było złe, to by pan bóg inaczej świat stworzył.


1

@nieprzysiadalnosc IMO ważne jest też to, by w tej krytyce zachować jakikolwiek umiar i rozsądek. JPII jak najbardziej powinno się krytykować za prawdopodobne ukrywanie różnych faktów (bo nie wierze, że nic nie wiedział, zbyt absurdalne), ale też nie należy zapominać o jego wkładzie w historię Polski, która wielokrotnie była również pozytywna.

0

@nieprzysiadalnosc I tak wielkość często okazuje się bardzo dęta

0

@macio_944 Czyli Niemcy powinni dziękować za Adolfowi za przywrócenie im godności? W końcu gwałcił innych, może trochę swoich, ale Niemcy podniosły się z kolan. A o obozach pewnie nie wiedział ...

1

@macio_944 Zgadzam się w 100%. Trzeba zauważać pozytywy, a przy tym uświadamiać wady i ch*jowe rzeczy, które ktoś zrobił.

0

@Comentateiro Porównanie moim zdaniem mocno nietrafione i wręcz absurdalne...

0

@macio_944 Nie ukrywam, że celowo mocno przesadzone, ale ku przestrodze by nie ogłaszać ludzi świętymi za życia, bo zbyt łatwo odwrócić proporcje i nie trudno o nierzetelność .

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?