La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 630 Culés

konto usunięte

11

Nie podoba mi się ten film Footrolla. Jesteś przeciwko Superlidze? A no tak, wspierasz tych złodzieji z FIFY i UEFY. Serio nie można stać pośrodku i potępiać pomysł tej nowej ligi i jednocześnie być zażenowanym ruchami wyżej wymienionych organizacji na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat? Normalnie jak w polityce. Albo jesteś za jedynymi, albo za drugimi. Absurd totalny.

9

@BartqRKO Ale on to doskonale wyśmiał. Wszystkie te gówniane powody, które tu ludzie wypisują od wczoraj można spuścić w kiblu bo jak ktoś wierzy w to co pisze to jest naiwny jak małe bobo ;) A powiedział też w filmie że jest garstka osób które nie pieprzą o tradycji, romantyzmie tylko po prostu nie kupują tego pomysłu i luz.

0

@BartqRKO Również mi się nie podobał wydzwięk tego filmu.

5

@Bykunn "naiwny jak małe bobo"
Ejjjj :(

konto usunięte

2

@BartqRKO przecież on powiedział że to jest jeden diabeł tylko w Superlidze nie masz pośrednika który Ci zabiera połowę kasy

2

@Bykunn No nie ale @Bobo25 to My szanujmy bo to dobry chłopak jest. :)

2

@fart No ja zawsze na klatce dzien dobry...

1

@Bobo25 Oj sorki :D

konto usunięte

0

@Bykunn Nawet jeśli mówią o tradycji i romantyzmie to nie rozumiem tego wyśmiewania ich. Piłka przesiąkła kasą, ale tu raczej rozchodzi im się o kształt i funkcjonowanie rozgrywek, który ulegnie kompletnemu przemodelowaniu po powstaniu Superligi. To jest w tym najgorsze.

0

@Bykunn wybaczę jak napiszesz że chcesz powrotu Neymara ;))))

1

@BartqRKO No ale co to ma wspólnego z romantyzmem? :D No może z tradycją ale też jaką? 25letnią? Bez przesady. W Piłce od zawsze chodzi o jedno - o kasę, mniej lub bardziej ale to jest motor napędowy.
@Bobo25 Przepraszam bardzo ale aż tak mi nie zależy xD

1

@Bykunn @LuisSalvano nie udało się, ale się starałem.

konto usunięte

0

@Bykunn Wiadomo ze chodzi o kasę, ale to po prostu zaburzy piłkę taką jaka znamy. Ani trochę nie fascynuje mnie oglądanie najlepszych ekip w jednej lidze grających że sobą co tydzień. Z drugiej strony kogo obchodzi moje zdanie, kiedy na konto będzie wpływać nie 100, a 300 milionów.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?