La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 997 Culés

10

„Ronald Koeman: To dziwne, że po jednym przegranym meczu muszę odpowiadać na pytania o moją przyszłość”
To raczej nie dziwne, bo przegrana w kluczowych meczach ma znaczenie, poza tym:

1

@Pilka_jest_okragla 3-3-1-3 by Nagelsmann, innovation football for new generation :)

4

@Pilka_jest_okragla a jak wygramy dublet to jakie tamte mecze maja znaczenie? Liczy się regularność

0

@Pilka_jest_okragla W sumie takim Nagelsmannem bym nie pogardził, ale na ten moment raczej wolał bym pozostanie Koemana

0

@arasz1819 @Pilka_jest_okragla Jak wygramy dublet to mieć nie Beda. Gorzej jak skończymy z niczym lub tylko PK.
Można ogrywać Eibary i inne takie. Ale w CL nie ma takich drużyn i to nie wystarczy. Jeżeli przegrywasz wszytko z teoretycznie najsilniejszymi rywalami to nie masz szans na sukcesy....

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?