La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 588 Culés

11

"UWAGA❗Nasza poprawka o zawieszeniu wypłat wynagrodzeń dla członków rządu dopóki nie zakończą lockdownu została haniebnie odrzucona! Rządzącym pomogła KO i Polska2050 Szymona Hołowni oraz Lewica, która wstrzymała się od głosu i umyła ręce... Borys Budka, Szymon Hołownia, Adrian Zandberg i inni - WSTYDŹCIE SIĘ! Wspieracie PiS, pomagając im utrzymywań ten bandycki, bezprawny lockdown! Sądy w całej Polsce od miesięcy przyznają nam rację, że obostrzenia są nielegalne i anulują obywatelom kary z nich wynikające! A mimo to wciąż wspieracie, chronicie tę władzę, to jest niebywałe. "


Ale i tak ta Konfederacja taka zla ;) Każdy może mieć swoje zdanie,ale serio nie rozumiem ludzi którzy głosują na Lewicę albo PIS, TERAZ będzie 700 + więc kolejne głosy kupione;)

1

@kaamil1910 Ja bym bardziej napisał, że nie rozumiem ludzi którzy głosują na PiS PO, Lewicę, PSL i hołownię. Wszystkie te partie są sobie równe.

15

@kaamil1910 Zaraz ktoś wyskoczy z tekstem że to był ruch czysto populistyczny. Ale kurde.. szanuję takie "populistyczne" obniżanie wynagrodzeń politykom podczas globalnego kryzysu.

4

@JANEK777 a ja na Konfederacje.

3

@Nocturno wiedzieli ze nie przejdzie, myślisz że zrezygnowali by z wynagrodzenia? Co to niby miało dać? Pomysł Konfy, zdejmij lock, wszystko samo się skończy.

0

@tbas Zobacz na przykładzie USA ;) jednak to działa

1

@kaamil1910 Abstrahując od tego kto na kogo głosuje - "Demokracja skończy się wtedy, kiedy rząd zauważy, że może przekupić ludzi za ich własne pieniądze" - Alexis de Tocqueville.

0

@Nocturno Był to ruch populistyczny Ale inaczej by to wyglądało gdyby opozycja poparła ten ruch Nie skorzystali i sami wystawili się na krytyke

5

@tbas Czy tak ciężko zauważyć, że ten cały lockdown od roku kompletnie nic nie daje, tylko rujnuje gospodarkę i obywateli ?

4

@tbas gdyby mi obcięli pensje w firmie do momentu aż rozwiąże problem w funkcjonowaniu firmy to raczej zmotywowało by mnie to do działania. Nie twierdzę że to jest jakiś genialny ruch bo konfa idealna nie jest i ma swoje za uszami. Ale jestem pewien że gdyby podobne kroki podjęli politycy np w Szwajcarii to wszyscy by się tutaj podniecali dojrzałością ich demokracji. A u nas? Zawsze znajdzie się ktoś kto stwierdzi, że każde działanie jest do niczego.

0

@eckov Nie wiesz czy nie daje, bo nie wiesz ile bedzie zarażonych, nie wiem czy jak imprezownie otworzą w szczycie to jeszcze bardziej nie wybuchnie. Samo populistyczne prdl konfy znieśmy wszytko to rozwiązanie? Korwin co wtedy powie? Każdy kiedyś umrze?

0

@tbas Masz przykład w USA co się dzieje bez lockdownu. W stanach w których on nie obowiązuje jest to samo w których jest całkowity lockdown. Więc masz tu masz piękny przykład że lockdown nic nie daje.

« Powrót do wszystkich komentarzy