- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1340 Culés
Gorące dyskusje
Faro
1
W Irlandii zamieszkihttps://x.com/i/status/2064618664423305538
24 odpowiedzi
Luciano99
54
Jeśli grubas jest mądry, to powinien powiedzieć w tym momencie:- Sory Julian, ale nas tu dymać... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Bzyczekk
18
Pamięta ktoś jeszcze tego ziomeczka?https://x.com/i/status/1273716704934342660
19 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1340 Culés
64
No, ale Panowie. Wiadomo, że Królewscy dzisiaj zagrali totalną kupę, ale... W ciągu tygodnia grali dwa razy z Liverpoolem i raz z nami, nie mając podstawowego prawego obrońcy i dwóch, podstawowych środkowych obrońców. I jak im to wyszło? Dwie wygrane i remis. Drugie miejsce w lidze na ten moment i półfinał Ligi Mistrzów. Jak mają nóż na gardle, to umieją, po prostu.
8
@Yosemite doświadczenie i trener z charyzmą, który w przeciwieństwie do Koemana potrafi rozgrywać ważne mecze bez względu na kadrę
12
@Yosemite Militao z Nacho wcale nie wyglądali gorzej od Ramosa z Varanem
1
@barcelonaLM Zaryzykowalbym nawet stwierdzenie, ze wygladali lepiej, bo zaden z nich sie nie zagotowal w zadnym momencie.
0
@Yosemite Widać, że motywacja odgrywa dużą rolę w piłce nożnej na takim poziomie.Czazami brakuje tego Barcelonie,ale może się to zmieni :)
2
@barcelonaLM bo Zidane zrobił z nimi bardzo dobrą pracę. To nie przypadek że u nas każdy stoper zaliczył po kilka wylewów w obronie w tym sezonie, a u nich 3 i 4 stoper w hierarchii gra lepiej niż nasi podstawowi obrońcy w meczu z nami i Liverpoolem
3
@Yosemite Bo u nich rządzi trener, a nie piłkarz który od 4 lat jedyne co potrafi to zwiesić głowę
0
@Yosemite ta, żeby się przejechać w weekend na Getafe :D