La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1096 Culés

2

Już to widzę gdyby Ernesto został trenerem Bayernu. Pierwsza decyzja to by była chęć pozyskania Rakiticia do Bayernu, druga to zmiana ustawienia na 4-4-2, trzecia to granie niżej niż obecnie i pragmatycznie ale by to chodziło z takim Goretzką na LP Kimmichem na PP Ivanem i Rocą lub Tolisso z tyłu a z przodu Tomek Muller z Lewym w
4-4-2.

1

@Coutinho007 Jakby został, to obawiam się trypletu co roku.

konto usunięte

1

@Coutinho007 Ernesto by wygrał z Robertem wszystko

0

@Rewolucja123 Ja obstawiam, że jedynie by świecił triumfy krajowe.

konto usunięte

1

@Coutinho007 Jaki Roja? To jest Roca.

6

@Rewolucja123 trypletu kompromitacji w lidze mistrzów :D

0

@Coutinho007 Ernesto wyciągnął maxa z tej ekipy.

1

@MesQueUnClub96 Racja, tak często ostatnimi czasy ten piłkarz sie pokazuję, że już wgl o nim i o Tolisso zapomniałem, że tam grają

1

@MesQueUnClub96 Jeszcze Javi Martinez tam gra. Pewnie Ernesto by też chciał żeby został bo on lubi takich pomocników w tym stylu doświadczonych ;>

konto usunięte

1

@Coutinho007 Bayern nie pozwoli na inny system niż 4231 lub 433. Kovac się o tym przekonał, gdy zarząd odrzucił możliwość przejścia na wahadła. Tak samo z zawodnikami i to dyrektor sportowy z Rummenigge budują kadrę. Kovac musiał pocałować się w dupę z propozycjami Hazarda, Rebicia, Neuhausa czy Vogta.

0

@Khajio No to Ernesto by sie dostosował i grał 4-3-3 lub 4-2-3-1 nie są mu obce te systemy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?