La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 809 Culés

konto usunięte

0

Ciężko mi tak naprawdę ocenić Neymara. Niby 2 asysty ale to jest jakaś ewolucja tego zawodnika czy na +? Nie wiem ale to kompletnie inny Neymar niż z Barcy jakiś taki wyważony i mało wyróżniający się na boisku może na taki mecz trafiłem.

3

@Emhyr No według mnie prime Neymara był w Barcelonie. Teraz korzysta z tego swojego talentu jaki niewątpliwie ma ale to już nie to samo co kiedyś.

1

@Encore Nie sądze, że w Barcy obecnie by grał lepiej niż wtedy co ją opuszczał z resztą to już rozdział zamknięty i coś nowego tu trzeba wymyślić jak np przedłużyć Leo kontrakt do 2060 roku i liczyć na to, że Fati po kontuzji wróci i da nan sporo radosci + dokupić fajnego napastnika bo z Griezmannem i Dembele w ataku nie łączę żadnych nadziei na dłuższą metę.

0

@Emhyr Trochę mniej kica, z brodą robi to wrażenie jakby się zaczął starzeć.
Ale bez przesady, po prostu stracił trochę młodzieńczego polotu, to w sumie naturalne.

0

@Emhyr z buta byłby najlepszym napastnikiem obok Messiego, ale nie wróci

0

@Emhyr A moim zdaniem nie powinniśmy oceniać go jako całokształt we wczorajszym meczu, mam wrażenie że trochę obawiał się murawy i padającego śniegu. Miał nie dawno kontuzje i moim zdaniem widać było u niego trochę taką asekurację w kwestii poruszania się po takim boisku.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?