- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1584 Culés
Gorące dyskusje
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Karol145
3
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
CLS63AMG
10
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1584 Culés
12
przypomne ,ze ten Liverpool z VVD w skladzie przegral z Aston Villa 7-2 :D
przypomne, ze ten Liverpool jest obecnie na 7 miejscu w PL
Real wyjdzie podbudowany na El Clasico a Koeman musi ten mecz wygrac , bo nie oszukujmy sie , poki co wszystkie "wazne mecze " przegral
Trzeba ta zla passe zakonczyc Panie Koeman
Damy rade !!
2
@Ronaldinho10VBSevilla to nie był ważny mecz... głupi ja i ta krótka pamięć
6
@Ronaldinho10VB Dwa mecze z Sevillą nie były ważne? Wyjazd do San Sebastian nie był ważny? Zawalili dużo spotkań, ale skończmy już z tą narracją że przegrywają wszystkie mecze jak leci
1
@Ronaldinho10VB Chyba Cię fantazja poniosła z Sevilla oba mecze wygrał.
3
@blodziakk Gdzie Sevilla a gdzie Real
0
@blodziakk Matko Swieta , przegral wiecej waznych niz wygral , bedziesz mecz z Sevilla wypominal ? Finalu jeszcze nie zagrali .Co da ten mecz z Sevilla jak nie wygra pucharu ? trzeba poczekac
0
@daniel32778 i co z tego ? by zamknac ten rozdzial musi wygrac final
0
@Ronaldinho10VB To, że wygrał ważny mecz, a napisałeś, że tego nie zrobił. Nie rozumiem po co umniejszać swoim?
0
@Striker a co da dwumecz z Sevilla jak przegra final ? on ma teraz Real , potem final Pucharu i Atletico
Zeby zostac musi wygrac puchary , Laporta go pozegna jak nic nie wygra .Mecze z Sevilla i Sociedadem nic poki co mu nie daly
0
@Ronaldinho10VB poki co wszystkie "wazne mecze " przegral.... z Sevillą w CDR? Z Sociedad na Anoeta? @arasz1819 :D
0
@blodziakk przeciez mu nie umiejszam , teraz jest ten czas by wygrac z Realem , pokonac Atletic w finale i wygrac lige z Atletico z Realem - te mecze dadza odpowiedz .Jesli je wygra to bedzie mial Lige i Puchar , jak nie zostanie z niczym
5
@Ronaldinho10VB Po prostu musisz sie zastanowić nad definicją ważnego meczu. Bo obecnie to Twoje stwierdzenie jest zwyczajnie nieprawdziwe i tyle :)
0
@Coutinho007 a co one daly ? daly mu puchar ? daly lige ? dlaczego mecz na Anoeta byl wazniejszy niz ostatni mecz ?
0
@Ronaldinho10VB No tak ale gadanie, że nie wygrał "Ważnego meczu" to przesada nie sądzisz?
0
@Ronaldinho10VB Szansę na 2 puchary i powrót drużyny z zaświatów kiedy już większość w Grudniu spisywała sezon na syraty?
0
@Striker matko , przyjmujac takie rozumowanie kazdy mecz w lidze mozna uznac za "wazny"
przegral z Bilbao superpuchar - Przegral
Przegrywal z bezposrednimi rywalami o tytul - przegral
Przegral z Juve o 1 miejsce w grupie - przegral
przegral z PSG w LM - przegral
Teraz ma do ugrania
Mecz z Realem
Puchar z Atletic
Mecz a Athletico
to sa te wazne mecze
1
@Coutinho007 proszę nie oznaczaj mnie przy takich postach :] myślałem, że ten temat dawno za nami, ale widzę, że jeszcze niektórzy walczą. A raczej podrygują ostatnim tchnieniem pierdół. Jak wygramy z Realem też się okaże, że przecież ważniejszy jest kolejny mecz, bo ten nic nie dał. Tak jest cały czas.
0
@Coutinho007 to sie okaze na koniec sezonu ,jesli wygra te ktore wymienilem to wtedy bedziemy swietowac 2 puchary
Komentarz usunięty
0
@Ronaldinho10VB To czemu gadasz o Koemanie jakby nic tu nie zdziałał? Miałeś na początku sezonu jeszcze rozbitą mentalnie drużynę, konflikty, chęć odejścia Leo, afery różnej maści a Koeman mimo tego, że Tusquets robił pod górkę, Bartomeu poza Destem nikogo właściwie nie dał Ronaldowi to ten zrobił z Barcelony fajnie grającą drużynę, która może za chwilę dogonić Materace a przypominam 12 pkt straty było do nich w Grudniu.
1
@Ronaldinho10VB Widzę wyczucie ironii masz opanowane prawie do perfekcji. Proponuje żebyś przeczytał swoje wpisy, bo już zaczynasz sam ze sobą polemizować w niektórych tak pofrunąłeś. Pozdro od Janusza.
0
@Coutinho007 ale gdzie ja to pisze ze nic nie zdzialal ?
Wroc do mojego postu gdzie zycze mu wygrania 2 pucharow i pozostania
Teraz ma Real , Atletico i final - przeciez jak to wygra to jeden puchar juz ma i praktycznie drugi
Jak przegra to Laporta raczej go pozegna - badzmy szczerzy
Jak wygra to jestem pewne ze zostanie
0
@arasz1819 propowac to sobie mozesz ..Dzieki i rowniez pozdrawiam Janusza
0
@Ronaldinho10VB no tak, tylko, że jest "Ale nie wygrał meczu ważnego" Zależy jak chcesz interpretować ważny mecz bo dla mnie ten z Sevillą np był.ważny bo gramy w finale CDR. W poprzednim sezonie miałeś tu za późnego Valdka i Sołtysa zgliszcza, męczy bułe i średnią wieku 30 lat a na koncie 0 trofeów okraszonych gruzowaniem przez Bayern...
0
@Coutinho007 i co z tego ze fajnie graja itd , trener bedzie rozliczany na koniec sezonu z pucharow
On musi wygrac te mecze , o to mi chodzi od poczatku
Co z tego ze wygral dwumecz z Sevilla ? on musi wygrac final .Jak przegra final kogo bedzie obchodzic polfinal ?
Co z tego ze dogania materace ? on musi ich zostawic w tyle , podobna sytuacje z Realem
nie zrozum mnie zle , ja lubie Koemana i trzymam kciuki
ala jak przegra z Realem i Atletico to przegra teraz lige
jak przegra final z Bilbao to sorry ale LAporta znajdzie kogos innego , tym bardziej ze teraz Barcelona moze liczyc tylko na siebie
0
@Ronaldinho10VB Ty zdajesz sobie powage z sytuacji jaka tutaj panuje? Zdajesz sobie sprawę, że mamy najgorsze tridente w ataku od wielu lat w ataku? Zdajesz sobie sprawe z tego, że podstawowi piłkarze na L4 są jak Fati, Pique czy Roberto?
0
@Coutinho007 mnie to szczerze nie interesuje.Interesuja mnie punkty ktore musi zdobyc by wygrac lige i interesuja mnie taktyka ktora obierze by wygrac final
Srodki ma ograniczone ale kto ich nie ma ? Dzis Real musial sobie radzic bez Ramosa i Varane a Borussia bez Sancho
Jutra Bayern musi sobie radzic bez Lewandowskiego a PSG tez okrojone .Taki jest sport
Lakersi graja bez Drummonda , Jamesa i Daviesa .Musisz dawac rade jak wiatr wieje w oczy
Nie zawsze bedziesz mial wszystkich pod reka .Czy ta Barcelona jest w stanie wygral lige i puchar ? Oczywiscie , maja swietna passe i niech to podtrzymuja do konca :D
jak nie chce kalkulowac to niech wygra wszystko do konca :D tego mu zycze bo naprawde lubie Koemana
0
@Ronaldinho10VB Ale ty nie rozumiesz dalej, że nie mamy składu a Koeman tutaj lepi z czego może i jakie mamy problemy? To nie są czasy MSN Lucho czy Tiki - Taki Pepa tylko okres sraki jaki nam zafundował Bartomeu a jakość w ataku i w pomocy jest diametralnie słabsza od tej jaka była za Pepa czy nawet za Lucho, tak samo jak ataku w którym mamy bezbarwnego Griezmanna, Dembusia, który sam dla siebie i rywali jest nieprzewidywalny i coraz starszego Leo, który sam to musi ciągnąć.
0
@Coutinho007 nie dramatyzuj ,nie jest wcale tak zle
Zobacz jak grali na Anoeta , tych co ma stac na swietne wystepy a ostatni mecz byl trudny .Zreszta jak kazdy mecz po przerwie reprezentacyjnej
wchodzimy w najwazniejszy etap teraz i mysle ze damy rade