La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1667 Culés

3

Nie ma co. Liverpool był fatalny. Szczególnie w 1 połowie. Pokaz totalnie rozbitej drużyny. Jak ogarną się to może coś w rewanżu zawalczą, bo wynik nie jest nie do odwrócenia. Ja nie wiem czy Klopp cokolwiek na tej ławce jeszcze ma do powiedzenia, ale przecież ostatnie 15 min to się prosiło wejść w pole karne i ładować wrzutki jak cały Real zagęścił własne pole karne i dookoła. Oni usilnie próbowali się wcisnąć tam. Ich brjosza. W Realu żadnej magii nie było, zagrali poprawnie i to wystarczyło na taki Liverpool, który sam się momentami dobijał. Ale coś tam do analizy mamy dodatkowego przed sobotą. Ja jestem dobrej myśli, bo z pewnością jesteśmy obecnie w znacznie lepszej formie niż owieczki Kloppa.

0

@arasz1819 Liverpool przegrał w środku dokumentalnie. Arnold zagrał chyba jeden z gorszych meczów w karierze.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?