- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1102 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
7
Kogo typujecie do ostatecznego zwycięstwa?Mistrz Świata?Czarny Koń? Największe rozczarowanie?... » Czytaj dalej
49 odpowiedzi
martusiaaaa
1
nie ma to jak czytać wpisów z la rambli z przed 5/6 lat hahahah
23 odpowiedzi
Zbyszard
0
Mam bardzo ładną Panią dentystkę. Jak ją poderwać?
25 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1102 Culés
0
Jak narazie Liverpool gra tak jak pozwala mu przeciwnik i ten wasz płacz bezcenny :). Niedość ,że Vazquez nie faulował ,bo był bark w bark to powinny być 2 karne dla Realu ,ale o tym to zapominacie wspomnieć. :D
2
@PatrykHM Dorze, dobrze, a teraz zawijaj kredki i do budy.
1
@PatrykHM 2gi karny to rozumiem ten wolny na 18m? Weź idz się wysraj bo bredzisz
1
@tbas W czym Ci małe krety przeszkadzają?
2
@PatrykHM ta wasza kafejka to serio ściek bo widzę, ze coraz więcej nowych trolli mamy. Weź gościu zachowaj te swoje mądrości dla kolegów z notatnika xddd
0
@PatrykHM Jak Liverpool podać nie potrafoi I tak czeka was potężny Robert lub Guardiola. Smaczny to będzie finał ciekawe czy wtedy wyjdziesz z nory.
1
@PatrykHM Wstyd mi za takich kibiców jak ty, że kibicuja Realowi.
Wchodzisz na strone związaną z Barcelona i jeszcze tutaj prowokujesz.
Nawet nie umiesz się zachować.
Sam jestem za Realem, ale nie prowokuję i nie piszę takich głupot, bo mam szacunek do innych.