- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1664 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
56 odpowiedzi
doc
5
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Batys
5
Walicie czy nie?
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1664 Culés
0
Sergi Roberto nadal bez powołania na mecz.
Mógłby ktoś policzyć ile % spotkań opuścił w tym sezonie bo to idzie na jakiś rekord. Cały czas się mówi o Dembele że szklany, ale Roberto już w pojedynczym sezonie go pobił na głowę.
3
@horang Całe 74 procent nie było go w lidze czasu. W lidze mistrzów 75 i 80 w pucharze króla. Zero minut w superpucharze.
Dobrze,że Dest przyszedł
7
@horang trafił się Roberto taki sezon ale nie przesadzajmy, Dembele szybko nikt nie przegoni pod tym względem
2
@horang
Jeżeli miałby komus zabierać miejsce w podstawowej 11 to może i lepiej, ze nie dostaje powołania :)
2
@Messibestplayerintheworld To nie jest pierwszy raz, Roberto to jeden z najbardziej szklanych piłkarzy w kadrze. W przeszłości również często wypadał z powodu kontuzji mięśniowych.
0
@Bartek22 zgadzam się, jednak w tym sezonie jest to aż nadto odczuwalne.(W sensie ilość opuszczonych meczów)
1
@ObiektywnyKibic121 Ja rozumiem, że Dest zagrał tam 2-3 dobre mecze z rzędu, ale bez przesady. Gość miał dobre wejście i ostatnie mecze mu wyszły, sezon rozgrywa według mnie przeciętny, może tak trochę bardziej wskażę, że przyzwoity. Przydałby się w takiej sytuacji Roberto, który mógłby mu wprowadzić rywalizacji trochę, a nawet dać po prostu ochłonąć.
2
@Rewolucja123 zabawne jest to, że Roberto którego nie ma 80% sezonu wciąż ma więcej asyst w tym sezonie niż Dest. Amerykanin wciąż ma masę rzeczy do poprawy.
0
@cat_r37 Tak. Niestety, ale jak zwykle sprawdza się stare piłkarskie powiedzenie.
"Jesteś tak dobry, jak twój ostatni mecz."