La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1293 Culés

8

Ważne zagrać swoje w poniedziałek i za tydzień w sobotę zagrać co najmniej jak z Sociedad. Wszystko zależy od Barcelony, bo jeśli nie straci impetu to 2 trofea będą bardzo prawdopodobne.

konto usunięte

1

@macio_944 Jeśli wygramy z Realem, a Atleti nagle nie odżyje to uważam, że zgarniemy ten dublecik. Sobotni mecz będzie bardzo ważny, dlatego Macio - kibicujemy z całych sił!

1

@macio_944 Ja to widzę tak. Bramkarz Valladolid nie może mieć swojego dnia. Musimy ten mecz wygrać. Następny jest Klasyk, dodatkowej motywacji nie trzeba, a że gramy w Madrycie to powinno być naszym atutem. Jeśli wygramy te 2 mecze, to rozpędzeni z pewnością pokonamy Athletic w finale. A potem? Pełne skupienie i na Camp Nou gramy o mistrzostwo z Atlético. To wszystko wydaje się takie proste, ale jednocześnie jest cholernie trudne. Musimy wygrać wszystko, a Atlético musi choć raz zremisować. Czy nam się uda? Nie wiem, ale komu jak nie nam? Leo, prowadź.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?