- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1307 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
167
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Conradxc
4
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1307 Culés
5
Dobry wieczór.
https://iv.pl/images/db93e32bdbd5b291da4980fd0af3c72a.jpg
Tu zawsze taka lipa o tej porze?
2
@MaaNDooG Witam xDD
3
@MaaNDooG bardzo fajna rasa psa.
4
@MaaNDooG jednak wróciłeś ;)
3
@Jakchcesz zgadza się tylko nie dla wszystkich...
2
@Ghotti nie jestem bumerangiem... xD
3
@MaaNDooG Piękny pies
2
@MaaNDooG troche tak tylko pod innym nickiem xd
2
@Ghotti jakim innym nie rozumie... shiba to rasa psa zresztą zajebiste psy. Ja jest MaanDoog niby pies niby człowiek. Co Wy się tak uczepiliście tego psa. Fakt ja dodałem teraz foto tego psa by Was nakręcić bo co mój wpis to shiba to Ty. No nie...
0
@MaaNDooG tyle ci powiem
https://iv.pl/images/e10216fa6b98e7cb7b5dc5438d25dc62.jpg
1
@MaaNDooG Zastanawia mnie po co jegomość opuszczał stronę przy okazji wywołując zamieszanie i poruszenie na LR? Skoro teraz jednak jegomość wraca. Czy stare demony i powody do opuszczenia stały się z czasem mniej ważne, czy jednaj LR jest na tyle uzależniajaca, że jesteśmy w stanie przymknąć oko, na to co Nas w niej irytuje?
2
@Ghotti no szkoda chopa...
2
@Stoiczkow nie znam powodów, a ty czemu teraz poruszasz ten temat?
1
@Stoiczkow A Ty czemu masz ból czterech liter i co Cię irytuje?
0
@MaaNDooG Tak z czystej ludzkiej ciekawości. Jednak skoro druga strona nie chce prowadzić rozmowy, a ma oczywiście takie prawo. Ja kulturalnie się wycofuję i jedynie pozdrawiam oraz również życzę miłego wieczoru.
0
@Lionel_Messi10 Mnie nic nie boli, chyba w przeciwieństwie do Ciebie, wnoszę po tonie wypowiedzi.
3
@Stoiczkow kulturalnie to się ceni! Dziękuję i wzajemnie.
1
@Stoiczkow Ja tam easy wyluzowany, to chyba Ciebie coś martwi xD
0
@Lionel_Messi10 Absolutnie nic. Miłego wieczoru.
1
@MaaNDooG Uroczy < 3
2
@Stoiczkow gitarka i wzajemnie :)))