- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1292 Culés
Gorące dyskusje
TR3YWAY
5
Lewy widzę znowu porażka w USA. No tak, jak nie będzie miał serwisu Yamala, Raphy czy Pedriego... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Bocheno1
12
@Stinger_ Jeszcze skasowali wątek, bo @AlexDark00 za bardzo po głowie dostał...xd
24 odpowiedzi
Zoker
7
Co kieruje ludźmi, którzy wręczają ZP Dembele? Wtf
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1292 Culés
2
Dziś mija tydzień od wystąpienia pierwszych objawów koronawirusa u mnie. Dwa dni gorączki, teraz utrzymuje się kaszel, smak i węch na szczęście mam chociaż przez parę dni był słabszy. Mam nadzieję, że teraz już będę odzyskiwać siły... Nikomu nie życzę takiego bólu nóg i bioder jakiego wczoraj doświadczyłam. :( Do tego kompletny brak apetytu, nie czuje kompletnie głodu ani pragnienia. Duszności też nie mam, tylko czasami pokaszluje (ale nie w nocy, bo noce całe śpię). Ogólnie przechodzę to bardzo dobrze, pewnie jakby koleżanka nie zrobiła testu na covid i nie miała pozytywnego nie zdecydowałabym się na sprawdzenie. Dbajcie o siebie!
7
@clyde bol nóg i bioder to akurat nie od koronawirusa xD
2
@horang owszem, od koronawirusa. To też jest objaw... Wystąpił u wszystkich osób, które znam i obecnie chorują.
5
@clyde Moja kierowniczka już od wielu lat ma koronawirusa, bo poczucie (dobrego) smaku dawno straciła :)
A poza tym to zdrówka :)
5
@horang Czy chodzi o seks?
1
@Rastafarnianin Pewnie o Jogging
2
@clyde przeziębienie grypa eh kiedyś to było objawy jakby te same:D. Dobra bez smieszków zdrowia młoda;)
0
@clyde przy brytyjczyku nie ma objawów utraty smaku i węchu część jest problem z zatokami.Pij wodę covid nerki atakuje
0
@clyde Zazdrosze, ja mam okropny kaszel, zaraz chyba wypluje płuca, I straszenie słaby jestem.
0
@mat32 Jaka saturacja?
0
@Commando czyli co to xd
0
@mat32 Nasycenie krwi tlenem, kupuje się pulsykometr i się mierzy, jest tani, nakładasz na palec i mierzysz. Norma to 95-98, jeśli spadnie za bardzo to trzeba do szpitala.
0
@Rastafarnianin koleżance się po prostu film urwał na imprezie xD